• Obecnie brak na stanie
search

ACTIVLAB CREA-ALKA BUFF 120

39,69 zł

(39,69 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotuACTIVLAB Crea-Alka Buff - 120 kaps.

Crea-Alka Buff to rewolucyjne combo zawierająca unikatowe połączenie buforowanego monohydratu kreatyny i D-Rybozy.

Kreatyna jest najsilniejszym legalnym anabolikiem, substancją o dobrze udokumentowanym wpływie na zdolności wysiłkowe i wzrost masy mięśniowej. Kreatyna jest składnikiem tkanki mięśniowej o elementarnym znaczeniu dla procesów energetycznych i chemicznych powodujących skurcz komórek mięśniowych. Zwiększenie ilości kreatyny i fosfokreatyny w mięśniach inicjuje szereg procesów nasilających procesy anaboliczne i hamujących katabolizm.

Buforowany monohydrat kreatyny jest związkiem stabilnym chemicznie w kwaśnym środowisku treści żołądkowej, nie ulega konwersji do kreatyniny, nie powoduje podskórnej retencji wody, działa silnie odkwaszająco, co za tym idzie producent sugeruje niższą dawkę dobową gwarantując wyższą efektywność niż w wypadku klasycznego monohydratu kreatyny.

D-Ryboza jest cukrem prostym o specyficznych właściwościach, wchodzi w skład między innymi nukleotydów (w tym ATP), koenzymów (koenzym A) i witamin (cyjanokobalamina, ryboflawina). Wpływa na sekrecje insuliny nasilając tym samym transport kreatyny do tkanki mięśniowej. Wspomaga proces magazynowania glikogenu.

Crea-Alka Buff jest polecany osobom, aktywnym fizycznie ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy) i wytrzymałosciowow-siłowych (sporty walki) jako środek ułatwiający i przyspieszający wzrost siły, wytrzymałości siłowej i/lub masy mięśniowej.

Zalecana dzienna porcja:

W dni treningowe 2 kapsułki rano, 2 kapsułki przed treningiem i 2 kapsułki po treningu.

W dni nietreningowe 2 kapsułki rano na czczo i 2 kapsułki na wieczór.

Wartość odżywcza:


Buforowany monohydrat kreatyny 800mg/cps

D-Ryboza 200mg/cps
ACTIVLAB
0000001664
Nowy
chat Komentarze (0)