• Obecnie brak na stanie
search

VITAL MAX CREATINE ETHYL ESTER 240 KAP

51,31 zł

(51,31 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

VITALMAX - Creatine Ethyl Ester - 240 kap.

Najwyższej jakości preparat zawierający w składzie ester etylowy kreatyny (creatin ethyl ester hcl). Jest to udoskonalona postać kreatyny o znacznie wyższym stopniu wchłaniania niż tradycyjny monohydrat.

Kreatyna jest jednym z suplementów, której skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny a w konsekwencji przyrost masy mięśniowej.

Ester kreatyny w porównaniu do monohydratu jest także bardziej stabilny (nie ulega szybkiemu rozkładowi do kreatyniny), co powoduje że większa dawka kreatyny magazynowana jest w mięśniach. Dzięki lepszemu wchłanianiu i większej stabilności, dawki estru kreatyny mogą być mniejsze niż tradycyjnego monohydratu.

Przeznaczony do stosowania głównie w sportach siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów) i wytrzymałościowych (kolarstwo, lekkoatletyka, piłka nożna).

Ester kreatyny podany w formie kapsułek daje możliwość wygodniejszego dawkowania i precyzyjnego odmierzenia porcji.

Skład:
Porcja: 2 kap.
Porcji w opakowaniu: 120
Opakowanie: 240 kap.

Wartość odżywcza w 1 porcji
Ester etylowy kreatyny 1600mg
Tauryna 8,28mg
Witamina B6 1,12mg

Dawkowanie:
Jedna porcja dziennie, 1/2 porcji - 30 minut przed treningiem, 1/2 porcji - bezpośrednio po treningu

VITALMAX
0000001002
Nowy
chat Komentarze (0)