search

TREC REACTOR PRO 3 300 CAP

85,00 zł

(85,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

TREC - Reactor Pro3 - 300kaps

Reactor Pro 3 zwiększa produkcję nukleotydów komórkowych, których poziom oraz tempo odbudowy wpływa na zdolności wysiłkowe organizmu człowieka. Priorytetowym działaniem jest produkcja wysokoenergetycznego związku chemicznego jakim jest ATP (adenozynotrifosforan). ATP jest cząstką, która ma zdolność wyzwalania dużej ilości energii w krótkim czasie. Odpowiada ona za siłę oraz szybkość skurczu mięśni. ATP nie jest jednak magazynem energii. Jej zasoby zużywane są w ciągu kilku sekund i dlatego muszą być nieustannie odnawiane. Jabłczan kreatyny, ryboza oraz inosyna są najlepszym sposobem na natychmiastową odbudowę ATP, co powoduje to szybkie wyzwolenie energii pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami.

Reactor Pro 3 nasila również wytwarzanie anabolicznego hormonu insuliny odpowiedzialnej za transport substancji odżywczych do wnętrza komórki mięśniowej. Powoduje to zwiększenie metabolizmu powysiłkowego, co znacznie przyśpiesza regenerację organizmu.

W czasie wysiłku preparat zwiększa również transport tlenu do komórek mięśniowych oraz usuwa z nich metabolity np.: kwas mlekowy, co powoduje że możemy kontynuować wysiłek bez znacznego spadku wydolności.

Skład:
Porcja: 4 kap.
Porcji w opakowaniu: 75
Opakowanie: 300 kap.

Wartość odżywcza w 1 porcji
Jabłczan kreatyny 1680mg
Inozyna 840mg
Ryboza 420mg

Dawkowanie:
W dni treningowe: 2-3 kap. przed śniadaniem, 4-5 kap. 30min przed treningiem ,4-5 kap. bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: 3 x 3-4 kap. dziennie 30 min przed posiłkami.

TREC
0000000044
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: