Nasze sklepy

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

SCITEC MEGA KRE ALKALYN 80 KAP Zobacz większe

SCITEC MEGA KRE ALKALYN 80 KAP

728633105007

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

54,90 zł

54,90 zł za szt.

Więcej informacji

Kre-Alkalyn® to opatentowana forma Kreatyny. Jest buforowana tak aby mieć „odpowiednie pH™” i tym samym spowolnić jej konwersję do Kreatyniny.

MEGA KRE-ALKALYN to produkt Kreatynowy z pH powyżej 12 ponieważ jest wytwarzany w specjalnym, opatentowanym procesie, który zmienia jego pierwotne pH. Ma to na celu sprawienie, że będzie on bardziej stabilny i łatwiejszy do wykorzystania przez organizm. Kreatyna organiczny związek chemiczny, który występuje u kręgowców. Około 95% Kreatyny w organizmie zmagazynowane jest w mięśniach szkieletowych. Pomaga ona w dostarczaniu energii do komórek, w szczególności komórek mięśniowych, poprzez zwiększanie poziomu Adenozynotrójfosforanu, który jest wykorzystywany w procesie skurczu mięsni.

MEGA KRE-ALKALYN zawiera najlepiej przebadana formę Kreatyny. Kreatyna, w dawce przynajmniej 3 gram dziennie, zwiększa zdolność organizmu do radzenia sobie z powtarzalnym, krótkim i intensywnym rodzajem wysiłku, takim jakim jest trening siłowy lub interwałowe cardio*.

* Te stwierdzenia zostały dowiedzione naukowo i autoryzowane przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority).

Spożywać 2 kapsułki dziennie na pusty żołądek, obficie popijając. Zaleca się spożywać po treningu, przed posiłkiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Kre-Alkalyn® (buforowany Monowodzian Kreatyny), kapsułka: żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu).

 

Wartość odżywcza

Zawartość w porcji: 2 kapsułki
W jednej jednostce
(1 kapsułka)
w porcji dziennej
(2 kapsułki)Kre-Alkalyn® (buforowany Monohydrat kreatyny o „właściwym pH”)1200 mg2400 mg

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

SCITEC MEGA KRE ALKALYN 80 KAP

SCITEC MEGA KRE ALKALYN 80 KAP

Napisz opinię