search

SCITEC MEGA KRE ALKALYN 120 KAP

79,80 zł

(79,80 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Kre-Alkalyn® to opatentowana forma Kreatyny. Jest buforowana tak aby mieć „odpowiednie pH™” i tym samym spowolnić jej konwersję do Kreatyniny.

MEGA KRE-ALKALYN to produkt Kreatynowy z pH powyżej 12 ponieważ jest wytwarzany w specjalnym, opatentowanym procesie, który zmienia jego pierwotne pH. Ma to na celu sprawienie, że będzie on bardziej stabilny i łatwiejszy do wykorzystania przez organizm. Kreatyna organiczny związek chemiczny, który występuje u kręgowców. Około 95% Kreatyny w organizmie zmagazynowane jest w mięśniach szkieletowych. Pomaga ona w dostarczaniu energii do komórek, w szczególności komórek mięśniowych, poprzez zwiększanie poziomu Adenozynotrójfosforanu, który jest wykorzystywany w procesie skurczu mięsni.

MEGA KRE-ALKALYN zawiera najlepiej przebadana formę Kreatyny. Kreatyna, w dawce przynajmniej 3 gram dziennie, zwiększa zdolność organizmu do radzenia sobie z powtarzalnym, krótkim i intensywnym rodzajem wysiłku, takim jakim jest trening siłowy lub interwałowe cardio*.

* Te stwierdzenia zostały dowiedzione naukowo i autoryzowane przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority).

Spożywać 2 kapsułki dziennie na pusty żołądek, obficie popijając. Zaleca się spożywać po treningu, przed posiłkiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Kre-Alkalyn® (buforowany Monowodzian Kreatyny), kapsułka: żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu).

 

Wartość odżywcza

Zawartość w porcji: 2 kapsułki
W jednej jednostce
(1 kapsułka)
w porcji dziennej
(2 kapsułki)Kre-Alkalyn® (buforowany Monohydrat kreatyny o „właściwym pH”) 1200 mg 2400 mg
SCITEC
0000002287
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)