Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

OLIMP TCM MC 120 kap Zobacz większe

OLIMP TCM MC 120 kap

0000002899

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

23,00 zł

23,00 zł za szt.

Więcej informacji

OLIMP TCM Mega Caps to ogromna dawka kreatyny, niezbędnej do efektywnego budowania silnych mięśni. Stuprocentowy jabłczan kreatyny to najlepiej przyswajalna forma aminokwasu, tym razem zamknięta w wygodnych i praktycznych tabletkach Mega Caps. OLIMP TCM Mega Caps jest suplementem niesamowicie łatwo wchłanianym przez organizm, który następnie jest przetwarzany w biologicznie aktywną fosfokreatynę. Regularne przyjmowanie kreatyny w postaci OLIMP TCM Mega Caps przyczynia się poprawienia wydolności fizycznej, zwłaszcza podczas krótkotrwałych, acz intensywnych, często powarzających się ćwiczeń. Jest to niezbędny preparat dla wszystkich systematycznie trenujących.

OLIMP - TCM MEGA CAPS 1100 - 120 kaps.

100% jabłczanu kreatyny (tcm) w wygodnych mega kapsułkach. Najlepiej przyswajalna i rozpuszczalna forma kreatyny, która zostaje w pełni wykorzystana przez organizm. Olimp Tcm Mega Caps to potężna dawka farmaceutycznej jakości jabłczanu kreatyny, aż 1100 mg w jednej kapsułce.

Opis i charakterystyka produktu: OLIMP TCM Mega Caps 1100

Jabłczan kreatyny jest formą kreatyny, lepiej rozpuszczalną i przyswajalną, dłużej magazynowaną i efektywniej przemienianą w aktywną fosfokreatynę, niż tradycyjne suplementy kreatynowe. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności (efekt dotyczy konsumpcji 3 g dziennie).

Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak i wysiłkowym. Jabłczan kreatyny jest obecnie jedną z najefektywniejszych form kreatyny daleko przewyższając tradycyjny monohydrat. Jabłczan kreatyny ( Olimp TCM ) jest obok kreatyn estryfikowanych najlepiej przyswajalną formą kreatyny.

Molekuły jabłczanu kreatyny TRI CREATINE MALATE powstają w efekcie sprzęgania cząsteczek kreatyny z cząsteczkami produktów cyklu kwasu cytrynowego, i w komórkach mięśniowych mogą stanowić zapasową pulę kreatyny, wykorzystywaną w momencie wzmożonego zapotrzebowania. Jednocześnie, cząsteczki jabłczanu ułatwiają produkcję rodników fosforanowych, wiązanie ich z kreatyną i syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny, zapobiegają bolesnym skurczom mięśniowym oraz łagodzą przewlekłą, dokuczliwą obolałość mięśniową.

Jabłczan keratyny olimp TCM dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym.

Skład OLIMP TCM Mega Caps 1100:
Informacja żywieniowa1 kapsułka4 kapsułki
Jabłczan kreatyny1100 mg4400 mg

Składniki: Jabłczan kreatyny (tricreatine malate), celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu-substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

Opis i charakterystyka produktu OLIMP TCM Mega Caps:
 • 1 porcja = 4 kapsułki kreatyny
 • Ilość porcji w opakowaniu: 100
 • Zawartość opakowania: 400 kapsułek

Zalecana dzienna porcja: 4 kapsułki 3-4 razy dziennie przed śniadaniem, przed i po treningu oraz dodatkowo przed snem. W dni bez treningu należy również stosować kreatynę: 3 porcje dziennie po 4 kapsułki.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Opinie

Oceń 
2017-04-14

  Napisz opinię

  OLIMP TCM MC 120 kap

  OLIMP TCM MC 120 kap

  Napisz opinię