OPIS

FORMOTIVA TRI-CREATINE MALATE CAPSULES


FORMOTIVA TRI-CREATINE MALATE CAPSULES
- dedykowany sportowcom i aktywnym fizycznie w okresach intensywnych treningów. Każda kapsułka FORMOTIVA TRI-CREATINE MALATE CAPSULES to nie tylko szybsza regeneracja, ale i duże wsparcie dla wytrzymałości, siły. Z tym preparatem można osiągnąć znacznie więcej, a to dzięki czystemu jabłczanowi kreatyny, zawartemu w każdej kapsułce. Odżywki na bazie jabłczanu kreatyny, jak FORMOTIVA TRI-CREATINE MALATE CAPSULES, mają mnóstwo zalet. Są bezpieczne, łatwo i szybko mieszają się z wodą, są dobrze tolerowane, pomagają łatwiej zbudować beztłuszczową masę mięśniową,  do tego są świetnym zastrzykiem energii. Zaletą są również różne orzeźwiające smaki produktu do wyboru.

FORMOTIVA TRI-CREATINE MALATE CAPSULES
 to suplement diety zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w kapsułkach. Jego cząsteczki powstają przez połączenie biorącego udział w cyklu Krebsa kwasu jabłkowego oraz kreatyny regenerującej zasoby ATP w szlaku fosfagenowym, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych*.

Zawarty w FORMOTIVA TRI-CREATINE MALATE CAPSULES jabłczan kreatyny charakteryzuje się wysoką tolerancją przez organizm oraz bezpieczeństwem stosowania.

*Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie

SKŁAD

Składniki: Jabłczan trikreatyny; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Składniki kapsułki: żelatyna; barwnik: dwutlenek tytanu.

WARTOŚCI ODŻYWCZE

Składniki3 kapsułki6 kapsułek
Jabłczan trikreatyny, w tym:3,36 g6,72 g
kreatyna2,5 g5,0 g 

DAWKOWANIE

Przyjmuj 3 kapsułki 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody (co najmniej 250 ml). W dni treningowe: 2 kapsułki przed treningiem, 2 kapsułki po treningu. W dni nietreningowe: 2 kapsułki rano po przebudzeniu, oraz 2 kapsułki przed snem.