Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE 300G Zobacz większe

BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE 300G

0000000898

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

38,90 zł

38,90 zł za szt.

Więcej informacji


BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE 300G

BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE 300G- odżywka zawierająca czysty koncentrat jabłczanu kreatyny najwyższej jakości. Kreatyna w tej postaci jest jedną z najefektywniejszych spośród dostępnych na rynku. Jest również łatwo przyswajalna, co przekłada się na efekty. BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE jest popularnym produktem na masę wśród kulturystów oraz zajmujących się fitnessem. Nie oznacza, że po suplement nie mogą sięgnąć amatorzy, którzy chcą poprawić swój wygląd, przez rozbudowę masy mięśniowej. BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE ma silne działanie anaboliczne, przyspiesza regenerację po treningu, a także nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie, pomaga walczyć z tkanką tłuszczową. Sięgając po suplement, zbudujesz czystą masę mięśniową, odczujesz wzrost siły i wytrzymałości. Jest to wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie.

BioTech Tri Creatine Malate TCM
Najwyższej jakości jabłczan kreatyny w proszku, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Tri Creatine Malate zwiększa całkowitą masę ciała, a także wpływa na siłę mięśni, układ krążenia i poprawia ogólną wydolność fizyczną. Biotech USA Tri Creatine Malate to doskonała odżywka wspomagająca budowę masy i siły mięśni w kulturystyce i fitness.
Creatine Formula. Strength&Power Inrease Enhanced ATP Production. Superior Absorption. No Water Retention.
BioTech Tri Creatine Malate - opis i charakterystyka suplementu kreatynowego.
Odżywka BioTech Tri Creatine Malate to połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu TCM. Taka formuła zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych.
Zalety Biotech USA Tri Creatine Malate:
  • większa produkcja ATP,
  • wzrost siły, mocy i wydajności,
  • lepsza absorpcja,
  • nie zatrzymuje wody.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE 300G

BIOTECH USA TRI CREATINE MALATE 300G

Napisz opinię