Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

ACTIVLAB TRICREATINE MALATE 300 KAP Zobacz większe

ACTIVLAB TRICREATINE MALATE 300 KAP

0000001016

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

44,67 zł

44,67 zł za szt.

Więcej informacji

ACTIVLAB - Tricreatine Malate Pro (TCM) - 300kaps

ACTIVLAB TRICREATINE MALATE 300 KAP- odżywka na bazie jabłczanu kreatyny. Jest to jedna z popularniejszych form kreatyny na rynku. Doskonała na rozbudowę masy, nie tylko dla zawodowych sportowców. Stosując ACTIVLAB TRICREATINE MALATE, zgodnie z zaleceniami, szybciej i łatwiej osiągany jest cel, w postaci wysportowanej sylwetki. Tę formę kreatyny cechuje wysoka biodostępność i bardzo dobra rozpuszczalność w płynach. Dlatego jeśli dostępne do tej pory produkty nie sprawdzały się pod tym względem, warto sięgnąć po ACTIVLAB TRICREATINE MALATE. Regularna suplementacja to znaczący wzrost siły w trakcie treningów. Odżywka pozytywnie wpływa na rozbudowę masy mięśniowej, stymulując anabolizm i hamując katabolizm. Fantastyczny wpływ jabłczanu kreatyny na rozbudowę masy mięśniowej, czyni z tego produktu idealny wybór dla każdego aktywnego fizycznie.

Tri-Creatine Malate (TCM) – jabłczan kreatyny to substancja powstająca w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego, będącego naturalną substancją pośredniczącą biorącą udział w cyklu Krebsa, co oznacza, że odgrywa on kluczową rolę w procesie produkcji energii w organizmie.

W porównaniu do tradycyjnego monohydratu, jabłczan kreatyny cechuje się wyższą przyswajalnością, stabilnością i anaboliczną efektywnością. Jest także lepiej rozpuszczalny w wodzie, co oznacza dużo szybsze wchłonięcie do krwiobiegu i błyskawiczny transport do komórek mięśni, a w konsekwencji znacznie większy przyrost masy mięśniowej.


W przeciwieństwie do monohydratu jabłczan nie ulega szybkiemu rozkładowi, lecz jest gromadzony w organizmie, tworząc pewnego rodzaju magazyn wykorzystywany w momencie zwiększonego zapotrzebowania. Wszystkie te cechy czynią jabłczan kreatyny idealnym suplementem dla entuzjastów każdej dyscypliny sportu.

1 kapsułka ActivLab TCM Pro zawiera aż 970mg czystego jabłczanu kreatyny najwyższej jakości!


Skład:
Porcja: 5 kap.

Porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 300 kap.

Wartość odżywcza

w 1 porcji
w 10 kap.

Jabłczan kreatyny

4850,0 mg

9700,0 mg

Dawkowanie:
W dni treningowe 2 x 5 kapsułek (rano na czczo i po treningu), w dni beztreningowe 5 kapsułek rano na czczo. Popijać dużą ilością wody.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

ACTIVLAB TRICREATINE MALATE 300 KAP

ACTIVLAB TRICREATINE MALATE 300 KAP

Napisz opinię