• Nowy
search

BIOGENIX M3 CREATINE MC 30 KAP BLISTR

6,50 zł

(6,50 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nowość Biogenix M3 Creatine to najwyższej jakości jabłczan kreatyny - najsilniejsza i najlepsza kreatyna dostępna na rynku suplementów i odżywek dla sportowców i kulturystów. Kreatyna uznawana jest za jedną z najbardziej popularnych i efektywnych odżywek anabolicznych stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny - M3 Creatine (TCM - tri creatine malate, jabłczan kreatyny) firmy Biogenix charakteryzuje się lepszą stabilnością oraz lepszą przyswajalnością co oznacza, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W konsekwencji okazuje się, jabłczan kreatyny M3 Creatine daje lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Ponieważ kreatyna jest jednym z najskuteczniejszych, dozwolonych środków anabolicznych i erogenicznych, jej rozpowszechnienie wśród suplementów diety jest dość powszechne. Niestety, relatywnie słabo, przenika do mięśni. Dlatego też, od pewnego czasu, prowadzone są prace nad uzyskaniem form kreatyny, lepiej zagospodarowywanych przez tkankę mięśniową. Poprawa wchłanialności kreatyny to dopiero połowa sukcesu. Należy, bowiem pamiętać o tym, że kreatyna jest jedynie prekursorem, aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny. Tak, więc wzrost poziomu kreatyny w komórkach mięśniowych, jakkolwiek ważny, nie jest tak istotny dla rozwoju zdolności wysiłkowych i masy mięśniowej, jak tempo syntezy i poziom fosfokreatyny. Dla tego też współczesna nauka skupia się na poszukiwaniu form kreatyny, nie tylko lepiej dystrybuowanych do tkanki mięśniowej, ale jednocześnie skuteczniejszych w stymulacji syntezy fosfokreatyny.

Jabłczan keratyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm może pobrać z przewodu pokarmowego jedynie to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym. Molekuły samego jabłczanu należą do chemicznej grupy hydroksykwasów karboksylowych, które posiadają zdolność stymulowania insuliny - hormonu odpowiedzialnego za transport kreatyny do mięśni w metabolizmie spoczynkowym. Jednocześnie, jabłczan należy do metabolitów glukozy - czynników - ułatwiających pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe w metabolizmie wysiłkowym i powysiłkowym.

Ze spalania 1 mola glukozy organizm może pozyskać 38 cząsteczek adenozyno trójfosforanu (ATP), zdolnych do syntezy z kreatyny takiej samej liczby cząsteczek aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny. Z owych, 38 cząsteczek, aż 36 (ok. 83%) powstaje w efekcie aktywności molekuł jabłczanu. Z tej puli, 30 powstaje przy jednoczesnym współudziale pirogronianu, a 24 - przy współudziale cytrynianu... Te liczby najlepiej obrazują wyższość jabłczanu kreatyny nad innymi, jakkolwiek również niezwykle cennymi, formami koniugowanymi - cytrynianem i pirogronianem kreatyny. W świetle powyższych faktów należy uznać, że jabłczan kreatyny jest w obecnej chwili formą kreatyny, najlepiej przyswajalną i najsilniej stymulującą syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny, znakomicie nadającą się do suplementacji kreatyny zarówno w okresie metabolizmu spoczynkowego, jak też powysiłkowego!!!

Jabłczan kreatyny M3 Creatine przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, jako środek zwiększający zdolności wysiłkowe oraz ułatwiający rozwój siły i masy mięśniowej. Każda kapsułka Biogenix M3 Creatine dostarcza 700 mg najwyższej jakości jabłczanu kreatyny-tricreatine malate o doskonałej wchłanialności i mega silnym działaniu.

Informacja żywieniowa

1 kapsułka

2 kapsułki

4 kapsułki

Jabłczan kreatyny

1050 mg

2100 mg

4200 mg

 

DAWKOWANIE

BIOGENIX
0000002215
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: