Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

TREC HMB 180 cap VIP Zobacz większe

TREC HMB 180 cap VIP

0000001279

Nowy

13 Przedmioty

42,00 zł

42,00 zł za szt.

Więcej informacji

TREC - HMB Formula Caps - 180kaps

TREC HMB 180 cap VIP- wielokierunkowo działająca odżywka, która sprawdzi się nie tylko jako uzupełnienie diety sportowców, ale każdego, kto chce osiągnąć sportową sylwetkę. Unikalny skład i kompleksowe działanie. TREC HMB 180 cap VIP to spalanie tłuszczu i budowa czystej masy mięśniowej w jednym. Jak to możliwe? HMB stymuluje organizm do czerpania energii z tkanki tłuszczowej, dzięki czemu jest ona spalana szybciej, a efekty osiągane łatwiej. TREC HMB 180 cap VIP to również ochrona mięśni, nawet przy bardzo długich i intensywnych treningach. Stosując odżywkę, budujemy beztłuszczową masę mięśniowa, trwałą i w krótszym czasie. Za przemawia również duże opakowanie i korzystna cena.
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów).

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB. Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej.

Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie. Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Skład:
Porcja: 6 kap.
Porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 180 kap.

Wartość odżywczaw 1 porcji
Beta-hydroxy beta-metylomaślan3012mg
Wapń720mg

Dawkowanie:
Suplementacja 2,5g (czyli 3g Ca-HMB) dziennie pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu na HMB. Odpowiednie dawkowanie, to około 0,15 grama na każde 10kg masy ciała bezpośrednio po treningu. Kolejne dawki należy spożywać w ciągu 24 godzin po treningu od 2 do 3 razy dziennie po 0,10g na każde 10kg masy ciała. Najlepsze pory przyjmowania to rano po przebudzeniu oraz przed snem. Warunkiem budowania trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

TREC HMB 180 cap VIP

TREC HMB 180 cap VIP

Napisz opinię