Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

TREC hmb 100ml Zobacz większe

TREC hmb 100ml

0000000992

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

75,00 zł

75,00 zł za szt.

Więcej informacji

TREC - HMB Liquid - 100 ml

TREC hmb 100ml - odżywka, której nie może zabraknąć u osób dążących do zbudowania czystej masy mięśniowej. HMB w postaci płynnej to jedna z najlepiej przyswajalnych form na rynku. TREC hmb nie tylko pozytywnie wpływa na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, ale i przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie diety nie tylko sportowców, ale i osób pracujących nad wymarzoną sylwetką. TREC hmb przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, bo wykorzystuje kwasy tłuszczowe jako źródło energii. Pozytywnie również wpływa na regenerację po treningu. Wygodna forma i zalety przemawiają na jego korzyść.

1. Co to jest HMB ?
HMB (B-hydroxy B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów). HMB w formie płynnej charakteryzuje się najwyższym stężeniem czystego HMB od 95% do 99%.Ma ona postać gęstego i bardzo kwaśnego płynu.

2. Jak działa HMB ?
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB. Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej.

3. Co można osiągnąć stosując HMB ?
Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie. Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Skład:
Porcja: 1 ml
Porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 100 ml

Wartość odżywcza
w 1 porcji
Opakowanie100ml
Zawartość jednej porcji1ml
Beta-hydroxy Beta-metylomaślan1ml

Dawkowanie:
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia to 3 ml (90 kropli). W dni treningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować rano po przebudzeniu od 0,7 ml do 1,0 ml (30 kropli) - najlepiej po przebudzeniu, bezpośrednio po treningu oraz przed snem.W dni nietreningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować 3 x dziennie od 0,7 ml do 1,0 ml (30 kropli) co 6 godzin.

Uwaga!!! Nie stosować preparatu bez rozcieńczenia.
Jednorazową porcję produktu (30 kropli) należy odmierzyć zakraplaczem i rozpuścić w minimum 100 ml płynu (najlepiej soku)

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

TREC hmb 100ml

TREC hmb 100ml

Napisz opinię