• Obecnie brak na stanie
search

BIOGENIX Glucetyl 120 kaps.

28,58 zł

(28,58 zł szt.)

Brutto

Suplementy diety BIOGENIX Glucetyl, opatentowana specjalna formuła zawierajaca - N-acetyl-L-glutamina NALG. Acetyloglutamina to sprzężona forma glutaminy charakteryzująca się wysoką biodostępnością.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Suplementy diety BIOGENIX Glucetyl,  opatentowana specjalna formuła zawierajaca - N-acetyl-L-glutamina NALG. Acetyloglutamina to sprzężona forma glutaminy charakteryzująca się wysoką biodostępnością. Dzięki NALG Biogenix Glucetyl zapewnia lepsze i dużo szybsze nasycenie organizmu glutaminą, a także utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu glutaminy w organizmie przez dłuższy czas. Suplementy diety zawierajace l-gluteminę zawierające acetyloglutaminę utrzymiję dłużej i bardziej efektywnie wysoki jej poziom co za tym idzie hamują katabolizm białek mięśniowych, sprzyjają procesom anabolicznym,a także utrzymują dodatni bilans azotowy. Dodatkowo Glutamina korzystnie wpływa na regeneracje jelit.

L-glutamina odpowiada za równowagę kwasowo-zasadową oraz odgrywa kluczową rolę w metaboliżmie azotów ( pompa mięśniowa). Suplementacja glutaminą przyczynia się do rozwoju siły i masy mięśniowej. Wolna L-glutamina, dostarczana wraz pożywienie lub w postaci tanich suplementów diety w kapsułkach, tylko w niewielkim stopniu dociera do tkanki mięśniowej, gdyż wcześniej rozkładana jest do prostszych związków węglowych. Przy suplementacji glutaminą powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednią formę gdyż ma to wpływ na biodostępność. Biogenix Glucetyl dzięki swej formie L-glutaminy w postacie NALG, możemy uzsykać efekt anaboliczny i antykataboliczny w dużo mniejszych dawkach niż, czystą l-glutaminę. Glutamina uczestniczy również w syntezie (powstawaniu) licznych aminokwasów co czyni ją jednym z bardziej potrzebnych i uniwersalnych aminokwasów dla naszego organizmu.

Ponadto glutamina relatywnie wolno przekracza bariery biologiczne, co powoduje, że do mięśni dociera późno, a wiele z jego puli przechwytują po drodze inne tkanki i wykorzystują do zaspokojenia własnych potrzeb lub rozkładają ją do prostszych związków węglowych. Przenikalność czystej L-glutaminy przez błony biologiczne ulega zwiększeniu w wyniku wiązania z kwasem octowym - acetylacji. W warunkach fizjologicznych jedynie niewielka część L-glutaminy ulega procesowi przemiany do zdecydowanie aktywniejszej formy - acetyloglutaminy. Acetylacja l-glutamine znacznie zwiększa i przyspiesza jej wnikanie do tkanki mięśniowej. Tak więc, zamiast czekać, aż niewielka część spożytej w postaci suplementów diety i odżywek L-glutaminy ulegnie acetylacji, lepiej od razu sięgnąć po najaktywniejszą jej formę - N-acetyl-L-glutaminę, która dużo szybciej i sprawniej penetruje tkankę mięśniową, co skutkuje silniejszym efektem anabolicznym i antykatabolicznym. Warto więc stosować Biogenix Glucetyl, który zawiera najbardziej aktywną formę glutaminy - acetyloglutaminę.

Wartość odżywcza 2 kapsułki 4 kapsułki 
N-acetyl-L-glutamina 2400 mg 4800 mg 
Składniki: N-acetyl L-Glutamina, celuloza mikrokrystaliczna-subst. wypełniająca, stearynian magnezu – subst. przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki, barwniki: tlenek tytanu, żółcień pomarańczowa, czerwień koszenilowa A.

opakowanie 120 kap 1200 mg 164,4 g netto

podmiot odpowiedzialny. Nutrifarm Sp z o.o. Dębica

BIOGENIX
5901330030772
Nowy
chat Komentarze (0)