Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TAB. Zobacz większe

BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TAB.

5999076206094

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

48,00 zł

48,00 zł za szt.

Więcej informacji

BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TAB

BIOECH USA SUPER FAT BURNER 120 TAB- naturalny produkt na spalanie tkanki tłuszczowej. W tym suplemencie postawiono wyłącznie na naturalne składniki, nie znajdziemy tu żadnej chemii. Bezpieczny i pewny produkt na redukcję tkanki tłuszczowej. BIOTECH USA SUPER FAT BURNER doskonale sprawdzi się w diecie sportowców, którzy chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej, ale też może być stosowany przez osoby na diecie, które łączą ją z aktywnością fizyczną. Głównym składnikiem BIOTECH USA SUPER FAT BURNER jest cholina. To ona przyspiesza metabolizm kwasów tłuszczowych, a dodatkowo wspiera pracę wątroby. Suplement przyspiesza przemianę materii, a zarazem hamuje odkładanie tkanki tłuszczowej. Jednym słowem rewelacyjne naturalne wsparcie przy odchudzaniu.

Suplement wspomagający odchudzanie Super Fat Burner optymalizuje spalanie tkanki tłuszczowej. Zawiera tylko naturalne składniki i dzięki nim Super Fat Burner prowadzi do szybkiej i wyraźnej redukcji poziomu tkanki tłuszczowej. BioTech USA Super Fat Burner powstał z myślą o sportowcach wyczynowych oraz ludziach, którzy z rozmaitych przyczyn kontrolować muszą wagę ciała. Suplement BioTech USA Super Fat Burner jest przeznaczony do wspomagania w postępowaniu redukcyjnym we wszystkich dyscyplinach sportu oraz w rekreacji ruchowej.
W skład suplementu Super Fat Burner wchodzą m.in.:
  • L-karnityna
  • czynniki lipotropowe
  • nienasycone kwasy tłuszczowe
 
 
JAK SCHUDNĄĆ BIOTECH USA SUPER FAT BURNER
Powszechnie wiadomo, że aby schudnąć należy ograniczyć spożycie pokarmu. Czy jednak każdego? Zalecenie to dotyczy głównie składników energetycznych. Podczas odchudzania należy zadbać o uzupełnienie tzw. mikroskładników pokarmu. Wiele mikroskładników jest niezbędnych do życia i zdrowia, ale istnieją i takie które potęgują spalanie tłuszczów zapasowych. Im więcej ich spożywamy, tym szybciej chudniemy. Nauka nazywa je substancjami ergonomicznymi lub lipotropowymi, mowa potoczna - spalaczami tłuszczu. W naturalnym pożywieniu spalacze tłuszczu są bardzo rozproszone. Aby przyjąć efektywną dawkę, należałoby spożyć wielką porcję pokarmu, a to nie sprzyja redukcji wagi.
Od pewnego czasu wyspecjalizowane laboratoria koncentrują i komponują spalacze tłuszczu wysublimowane z naturalnego pożywienia. Tak przetworzona żywność oferowana jest najczęściej w postaci tabletek. Odpowiednio skomponowane spalacze tłuszczu wzajemnie nasilają efekty działania. Jednym z nich jest suplement BioTech USA Super Fat Burner, czyli kompleksowy zbilansowany zestaw spalaczy tłuszczu o potwierdzonej skuteczności. BioTech USA Super Fat Burner zawiera - L-karnitynę, L-lizynę, cholinę, inozytol, lecytynę, metioninę, kwas linolinowy, HCA oraz pikolinian chromu. Cztery tabletki dziennie suplementu BioTech USA Super Fat Burner przyjmowane przez okres kilku tygodni przynoszą spektakularny efekt w postaci znacznego ubytku złogów tłuszczowych oraz poprawy estetyki sylwetki. Najlepsze efekty można uzyskać łącząc BioTech USA Super Fat Burner z suplementem BioTech USA L-karnityna 1000.
Powszechnie wiadomo, że tłuszcz szpecący nasze sylwetki to zapas organicznego paliwa, podobnie jak kłody drewna na składzie opałowym. Jeżeli Pragniemy schudnąć, musimy dążyć do sytuacji, w której organizm sięgnie po zapasy paliwa. Podobna sytuacja nastąpi, gdy ograniczymy dowóz źródeł energii (pożywienie) i nasilimy spalanie (wysiłek fizyczny). Jednakże nie zawsze podobne działania przynoszą satysfakcjonujący efekt. Dlaczego? Wielkich bali drewna ze składu opałowego nie możemy wrzucić bezpośrednio do pieca. Aby spalić, trzeba je najpierw porąbać na drobne szczapy. W gospodarstwie domowym używamy do tego siekiery. Organizm również nie może zmieścić wielkich cząsteczek tłuszczów do piecy komórkowych - mitochondriów. Używa on "siekiery metabolicznej" - witaminy BT Inaczej L-karnityny. L-karnityna tnie tłuszcze na drobne "szczapy" i "dorzuca do pieca" - wprowadza do mitochondriów.
Osoby z nadwagą i tendencją do tycia "cierpią" na niedobór L-karnityny. W przypadku niedoboru L-karnityny dieta i ruch nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Bez udziału L-karnityny organizm nie może spalać zapasu tkanki tłuszczowej. Już miesięczne uzupełnienie diety L-karnityną skutkuje widocznymi efektami - waga spada a sylwetka nabiera powabu. Wystarczy tylko 1 tabletka BioTech USA L-karnityny, by po kilku tygodniach szczycić się smukłą figurą i cieszyć nienagannym stanem zdrowia. Najlepsze efekty można uzyskać łącząc BioTech USA L-karnityna 1000 z suplementem diety BioTech USA Super Fat Burner.
Sposób użycia:

Na pusty żołądek przyjąć odpowiednią do masy ciała liczbę tabletek (według wykazu poniżej). W okresie stosowania należy ograniczyć ilość spożywanych pokarmów.
do 40 kg - 2 tabletki
41 - 75 kg - 3 tabletki
powyżej 75 kg - 4 tabletki 


 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TAB.

BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TAB.

Napisz opinię