Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Manufacturers

Specials

No specials at this time.
PVL MUTANT CREA KONG 300G View larger

PVL MUTANT CREA KONG 300G

627933023656

New

19 Items

32,31 zł

32,31 zł per szt.

More info

Creakong - to zaawansowana mieszanka 3 najpopularniejszych form kreatyn. Pomaga budować siłę mięśni. Każda porcja Creakong zawiera monohydrat kreatyny Creapure, chelat kreatynowy magnezu i cytrynian kreatyny.

  • 3 najwyższej jakości formy kreatyn,
  • Nie zawiera wypełniaczy,
  • Zwiększa siłę, wydolność i wytrzymałość sportowców,
  • Sprzyja budowie masy mięśniowej

PVL Creakong to suplement z kultowej serii produktów marki PVL Mutant, przeznaczony dla wszystkich sportowców, którzy oczekują wysokiej jakości i skuteczności.
 
Wszyscy wiedzą, że kreatyna działa. Istnieje ponad 300 badań potwierdzających, że zaraz po białku, kreatyna jest numerem jeden w budowaniu mięśni. Głównym zadaniem kreatyny jest dostarczenie siły i mocy. Dlatego też marka PVL zdecydowała się wypuści z serii MUTANT najlepszą odżywkę kreatynową - Mutant Creakong! Jedyna taka mieszanka 3 popularnych na świecie form kreatyny. Każda z kreatyn zawarta w odżywce Creakong została opatentowana i poparta badaniami klinicznymi.
 
 

Creapure Creatine Monohydrate - najpopularniejsza i jednocześnie najbardziej przebadana forma kreatyny; zwiększa siłę mięśni.
 
Creatine Magnesium Chelate - to zaawansowana, bardziej aktywna postać kreatyny, nie wykazuje tendencji do gromadzenia wody, sprzyja lepszej budowie mięśni.
 
Tri-Creatine Citrate - innowacyjna aktywna cząsteczka cytrynianiu kreatyny jest lepiej wchłaniana i przyswajana, zapewnia znaczny wzrost siły oraz energii.

Jak powszechnie wiadomo kreatyna jest jednym z najważniejszych suplementów, które są szeroko stosowane wśród sportowców. Jej głównym zadaniem jest transport związków wysokoenergetycznych w mięśniach. Regularne stosowanie przyczynia się do zwiększenia wydajności produkcji ATP.
 
 
 
Kreatyna Mutant CreaKong zawiera trzy najskuteczniejsze postaci: monohydrat, chelat magnezowy oraz cytrynian. Preparat ten już po kilku dniach stosowania wyraźnie zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni. Pozwala poprawić możliwości wysiłkowe. Teraz z pewnością więcej wyciśniesz na klatkę, zrobisz przysiad z cięższą sztangą, szybciej zbudujesz mięśnie.
 

Składniki aktywne:Ilość w porcji (4g)
Mieszanka CreaKong:4 000 mg
Kreatyna Creapure 
Chelat magnezowy kreatyny 
Cytrynian kreatyny 


Wielkość porcji: 4g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 75

Dawkowanie i sposób użycia: stosować codziennie po przebudzeniu 1 miarkę Crea Kong oraz dodatkowo 1 miarkę w dzień treningowy po treningu.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

PVL MUTANT CREA KONG 300G

PVL MUTANT CREA KONG 300G

Write a review