Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Manufacturers

Specials

No specials at this time.
Professional Fighter RĘKAWICE MMA F2 L View larger

Professional Fighter RĘKAWICE MMA F2 L

0000003744

New

This product is no longer in stock

124,50 zł

124,50 zł per szt

More info

- NEW DESIGN!!! 
- Doskonale tłumią cios 
- Idealna wentylacja dłoni 
- Nie krepują ruchu 

Markowe rękawice w całości wykonane zostały z wysokiej jakości skóry naturalnej. Z pewnością to co odróżnia te rękawice od innych to ich unikalna konstrukcja. Na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie jak wiele innych, jednak po całkowitym zaciśnięciu pięści, gołym okiem widać, że są wyjątkowe. Wypełnienie rękawic stanowi specjalnie dobrany piankowy wkład o wysokiej gęstości doskonale amortyzujący siłę uderzenia, tłumiący ciosy oraz zabezpieczający dłoń przed urazem. 

Rękawice posiadają bardzo wygodny krój, co pozwala na dłuższy i bardziej komfortowy trening. Szerokie zapięcie wokół nadgarstka pozwalana dokładniejsze zabezpieczenie i stabilizację nadgarstków przed kontuzjami. Piankowy wkład został tak dobrany, aby zapewnić optymalną ochronę dłoni podczas sparingu czy prac na sprzęcie. 

Rękawice posiadają dodatkowo zabezpieczenie kciuka przed urazem - wybiciem czy otarciem. Od wewnętrznej strony dłoni rękawice są odkryte, co dodatkowo poprawia możliwość chwytu oraz zapewnia lepszą wentylację dłoni podczas treningu.Odkryta wewnętrzna część dłoni zapewnia maksymalną swobodę ruchu oraz pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju ruchów potrzebnych do ataku oraz obrony w walkach grapplingowych oraz MMA nie krępując przy tym chwytów. Idealne również do treningu z bronią. 

Rękawice z powodzeniem nadają się do walk MMA, Vale Tudo, walk bez reguł, Karate, Kick-boxingu, Krav Magi, Combatu oraz do różnego rodzaju sparingów czy pracy na sprzęcie. 

Dostępne w kolorze:czarny (z biało czerwonymi wstawkami) 
Dostępne rozmiary: M,L,XL

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Professional Fighter RĘKAWICE MMA F2 L

Professional Fighter RĘKAWICE MMA F2 L

Write a review