Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Manufacturers

Specials

No specials at this time.
AMIX CREATINE MONO 500G View larger

AMIX CREATINE MONO 500G

0000001028

New

This product is no longer in stock

49,00 zł

49,00 zł per szt.

More info


AMIX CREATINE MONO 500G- sto procent czystego monohydratu kreatyny. Stosując AMIX CREATINE MONO masz gwarancję, że zwiększysz swoją wydolność w trakcie treningów, a przyrost masy mięśniowej będzie zaskakujący. Kreatyna to substancja, która jest naturalnie produkowana przez organizm, występuje w mięśniach szkieletowych. Stąd suplementacja odpowiednią odżywką skraca czas osiągnięcia postawionego celu. Kreatyna w postaci proszku AMIX CREATINE MONO to idealne rozwiązanie dla osób pracujących nad umięśnioną sylwetką. Wspomaga anabolizm i naturalnie zwiększa siłę, chroni przed katabolizmem i redukcją masy mięśniowej. Ułatwia przyrost czystej, trwałej masy mięśniowej. Kolejną zaletą stosowania tej odżywki na bazie kreatyny jest szybsza regeneracja po wysiłku fizycznym. Zmęczenie nie jest tak mocno odczuwalne.

Amix CREATINE MONOHYDRATE
to bardzo popularny, wysoce efektywny suplement sportowy. Kreatyna jest substancją naturalnie produkowaną przez organizm, jest świetnym suplementem dla kulturystów, ciężarowców oraz sportowców, którzy chcą zwiększyć czystą masę mięśniową, zwiększyć siłę, wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną. Amix CREATINE MONOHYDRATE składa się w 100% z czystego monohydratu kreatyny. W celu zmaksymalizowania przyrostów masy i siły zaleca się spożywanie dużych ilości wody podczas suplementacji kreatyną, dzięki temu Twoje mięśnie będą dobrze nawodnione. Kreatyna z firmy AMIX może być łączona z innymi produktami, takimi jak L-glutamina, aminokwasy czy białko serwatkowe.


Korzyści stosowania Amix CREATINE MONOHYDRATE:
  • Wspiera wzrost czystej masy mięśniowej
  • Wzmacnia siłę i wytrzymałość
  • Nawadnia komórki mięśniowe
  • Przyspiesza regenerację
Sposób użycia Amix CREATINE MONOHYDRATE:Dwie miarki 5g należy przyjąć na 30-60 minut przed treningiem. 
Wartość odżywcza
Porcja: 2 łyżeczki do herbaty (5 gram)
Wartość w porcji
% DV
Superfine Micronized Creatine Monohydrate
5 000 mg
† Daily Value not established.

Składniki: pure creatine monohydrate
 
Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

AMIX CREATINE MONO 500G

AMIX CREATINE MONO 500G

Write a review