Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Manufacturers

Specials

No specials at this time.
NUTREND CYCLOX 10X20 TAB View larger

NUTREND CYCLOX 10X20 TAB

0000001608

New

This product is no longer in stock

144,04 zł

144,04 zł per szt.

More info

Suplement Nutrend Cyclox to synergistyczna kombinacja AAKG, l-jabłczanu l-cytruliny i wyciągu z gynostemma dla produkcji tlenku azotu (NO). NO pomaga w trwałym zwiększeniu masy mięśniowej. Maksymalnie skuteczna trójskładnikowa formuła, usprawniająca produkcję w organizmie tlenku azotu. 

Działanie NO korzystne dla sportowców: 
przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek, zwiększa przepływ krwi w mięśniach,poprawia transport substancji odżywczych do komórek oraz usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, reguluje produkcję insuliny. 

Charakterystyka substancji aktywnych:
 

AAKG - Alfaketoglutaran l-argininy
 - związek powstały z połączenia argininy z kwasem glutarowym. AAKG w organizmie stymuluje produkcję tlenku azotu – NO. AAKG pełni – prócz wpływu na produkcję NO – szereg istotnych funkcji: 
arginina jest ważną substancją w metabolizmie białek. Kieruje uwalnianiem, transportem azotu – usprawnia syntezę białek mięśniowych, zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu,jest prekursorem kreatyny, zwiększa czułość komórek na działanie insuliny, usprawnia regenerację powysiłkową, wspiera tworzenie kolagenu. 

L-jabłczan l-cytruliny - aminokwas L-cytrulina związany organicznie z kwasem jabłkowym. Citrulina pełni szereg funkcji metabolicznych: 
zwiększa produkcję energii - zwiększa produkcję ATP w trakcie wysiłku o ponad 30 %, uczestniczy w detoksykacji amoniaku w cyklu kwasu moczowego,stymuluje system immunologiczny. 

Zasadniczy powodem zastosowania cytruliny w produkcie jest jej wpływ na produkcję NO poprzez zamianę w argininę w komórkach. Ponieważ duża ilość argininy jest wykorzystywana w szeregu procesów metabolicznych – przede wszystkim w wątrobie i nerkach – można traktować cytrulinę jako źródło argininy. 

Gynostemma pentaphyllum - wyciąg z tej rośliny bogaty jest w gypenozydy, które są silnym stymulantem produkcji NO. To działanie wykorzystywane jest od lat w medycynie jako wspomaganie w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, gdyż NO rozszerzając naczynia krwionośne obniża ciśnienie krwi.

Porcja 1tab.  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Wartość energetyczna 2,9 kcal
  Białko 500mg
  Węglowodany 19mg
  - w tym proste 0g
  Poliole 20mg
  Tłuszcze 0g
  Nasycone kwasy tłuszczowe 0g
  Błonnik 171mg
  Sód 0g
  AAKG 500mg
  L-jabłczam l-cytruliny 250mg
  Extrakt Gynostemma 25mg

 

DAWKOWANIE

Maksymalnie 2 tabletki ok. 45 minut przed treningiem i/lub 1 -2 tabletki bezpośrednio po wysiłku.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

NUTREND CYCLOX 10X20 TAB

NUTREND CYCLOX 10X20 TAB

Write a review