Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Manufacturers

Specials

No specials at this time.
6PAK MILKY SHAKE WHEY 700G CHOCOLATE View larger

6PAK MILKY SHAKE WHEY 700G CHOCOLATE

0000004462

New

This product is no longer in stock

39,00 zł

39,00 zł per szt.

More info

 • STACK KREATYNOWY OPARTY O WYSOKIEJ JAKOŚCI MONOHYDRAT KREATYNY, JABŁCZAN KREATYNY ORAZ CHLOROWODOREK KREATYNY
 • POMIMO SILNYCH WŁAŚCIWOŚCI ANABOLICZNYCH JEST TO W 100% LEGALNY PREPARAT
 • WPŁYWA NA SZYBSZE PRZYROSTY BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ SIŁY
 • ZAWIERA DODATEK TAURYNY
 • ASPARTAM FREE - NIE ZAWIERA ASPARTAMU!

Marka 6PAK Nutrition przebojem wchodzi na rynek odżywek i suplementów diety, oferując produkty wysokiej jakości i o przemyślanych składach w niezwykle dobrej cenie. Każdy sportowiec ceni inne aspekty stosowanych przez siebie suplementów, jednak w każdym przypadku znajdziecie coś dla siebie! 

PRODUKT STOSOWANY I POLECANY PRZEZ ZAWODNIKÓW 6PAK, W TYM PRZEZ MŁODĄ GWIAZDĘ ŚWIATA KULTURYSTYKI - PIOTRA BORECKIEGO! 

6PAK Nutriton CREA Pak jest produktem wysokiej jakości skierowanym do osób planujących przeprowadzenie lub będących właśnie na cyklu kreatynowym. Formuła została oparta w głównej mierze na monohydracie kreatyny, następnie na jabłczanie oraz chlorowodorku kreatyny – takie połączenie gwarantuje maksymalną skuteczność i największą siłę anaboliczną. Kreatyna jest substancją znaną i stosowaną w sporcie już od przeszło 20 lat – z powodzeniem zwiększającą osiągane przez sportowców wyniki (zarówno w kwestii przyrostów masy mięśniowej jak i siły fizycznej). Jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji, której właściwości zostały już wielokrotnie udowodnione! Pomimo swojej siły anabolicznej nie powoduje żadnych skutków ubocznych (nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm) i jest w 100% legalnym suplementem!

Kreatyna HCl to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki tym właściwościom w normalnych warunkach w organizmie jest lepiej przyswajalna w porównaniu do monohydratu kreatyny1, w związku z czym większa jej ilość jest magazynowana w mięśniach.

Jabłczan kreatyny jest to połączenie kreatyny i kwasu jabłkowego w stosunki 3 cząsteczki kreatyna na 1 cząsteczkę kwasu. Jest to forma kreatyny, która jest stabilniejsza od tradycyjnego monohydratu, gdyż nie ulega rozkładowi w żołądku i nie rozpada się do kreatyniny.

Jabłczan kratyny charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością w wodzie niż monohydrat, a także większą stabilnością chemiczną. Sam jabłczan (pod postacią zjonizowanego kwasu jabłkowego), bierze udział w przemianach energetycznych, które zachodzą w ustroju, dzięki czemu uzupełnia działanie samej kreatyny. 

Jabłczan kreatyny bardzo często uważany jest za swojego rodzaju "ulepszenie kreatyny" i jest on bardzo często wybierany przez sportowców wielu dyscyplin sportowych (nie tylko osób, których celem jest masa mięśniowa i treningi na siłowni)

W swoim składzie jabłczan posiada takie elementy jak pirogroniany, monohydraty czy cytryniany i to właśnie one są odpowiedzialne za szybszą rozpuszczalność niż w popularnym monohydracie. Jest to bardzo  istotne w budowaniu masy, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego wszystko to, co wcześniej było w stanie rozpuszczonym. Dlatego rozpuszczalność jest ważna przy wyborze kreatyny. OLBRZYMIA SIŁA ANABOLICZNA GWARANTUJĄCA MAKSYMALNE PRZYŚPIESZENIE PRZYROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ SIŁY!

Tauryna znajdująca się w składzie także nie jest przypadkowym dodatkiem – dzięki działaniu na te same receptory co insulina wpływa ona na poprawę transportu substancji odżywczych (w tym aminokwasów oraz kreatyny). Jest ona częstym dodatkiem w suplementacji okołotreningowej wielu cenionych sportowców.

6PAK Nutriton CREA Pak jest produktem o relatywnie prostym składzie, jednak dzięki przemyślanym dawkom oraz wyselekcjonowanym substancjom aktywnym wykazuje dużą siłę działania, która stawia go na czele tego typu preparatów. Wystarczy, że spojrzysz w tabelę składu by przekonać się, że nie jest ona wynikiem przypadkowego doboru składników! 

6PAK NUTRITUON CREA PAK – SPRÓBUJ I DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Dostępne smaki:

 • Arbuz-czerwone jabłko

Tabela składu:

Tabela składu

Dawkowanie:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcja przed treniem
 • Dzień Nietreningowy:
  Brak potrzeby stosowan

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

6PAK MILKY SHAKE WHEY 700G CHOCOLATE

6PAK MILKY SHAKE WHEY 700G CHOCOLATE

Write a review