• Nowy
search

OLI-OLI OLEJ W AREOZOLU OLI OLI 453G RZEPAKOWY

37,00 zł

(37,00 zł szt.)

Brutto

OLI-OLI OLEJ W AREOZOLU OLI OLI 453G RZEPAKOWY to olej rzepakowy w spray-u która w 1 porcjii zawiera 0 kcal. Dzięki cienkiej warstwie tłuszczu produkty smażone nie przywierają a naczynia są łatwiej czyszczą

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

NIE PRZYWIERA DO POWIERZCHNI

Sprawia że żywność w czasie smażenia nie przywiera do powierzchni naczyń. Ułatwia czyszczenie i mycie naczyń. Patelnie i sztućce można wycierać do czysta bez użycia płynu i skrobania. Zawiera czysty olej rzepakowy i lecytynę (naturalny roślinny składnik fasoli sojowej, który zapobiega przyleganiu do powierzchni naczyń).

 

DOSKONAŁY W DIETACH

Wspaniały smak i możliwość spożywania nawet w najbardziej wymagających dietach. Znakomity w dietach, eliminuje potrzebę użycia oleju, smalcu, tłuszczu, margaryny. Nie zawiera cholesterolu sody ani tłuszczu. Nisko kaloryczny sposób na smażenie. Zawiera o 95% kalorii mniej niż masło, margaryna lub olej na jednostkę.

 

EKONOMICZNY I BEZPIECZNY

Łatwy do użycia na patelni, garnku, grillu i nawet w naczyniach używanych w kuchenkach mikrofalowych. Chroni naczynia teflonowe i zapobiega zadrapaniu ich powierzchni.

 

SKŁAD

Olej rzepakowy*, lecytyna, woda (dla przeźroczystości), gaz wypychający.

* jest źródłem niewielkiej ilości tłuszczu na jednostkę spożycia.

Zawiera soję.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Wstrząsnąć przed użyciem, skierować aplikator zgodnie ze strzałką i nacisnąć. Przekręcić puszkę o 45 stopni od pionu i rozpylać z odległości 15 – 30 cm od powierzchni. Dla lepszego efektu, lekko podgrzać naczynie przed dodaniem produktu przeznaczonego do smażenia. Naciskając przez 1/3 sekundy zużywa się około 0.25 g. Ilość powtórzeń: ok. 1550 razy.

OLI-OLI
038024305269
4 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)