Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

TREC TRIBULON BLACK 60 KAP Zobacz większe

TREC TRIBULON BLACK 60 KAP

0000000287

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

42,99 zł

42,99 zł za szt.

Więcej informacji

TREC - Tribulon BLACK - 60caps

TREC TRIBULON BLACK 60 KAP- bardzo skuteczny suplement zwiększający produkcję testosteronu. Idealny produkt dla mężczyzn aktywnych fizycznie, ale nie tylko. Testosteron odpowiada za szereg ważnych funkcji w organizmie człowieka. TREC TRIBULON BLACK oparty jest o buzdryganek naziemny. O jego dobroczynnym działaniu wiadomo nie od dziś. Prezentowany suplement to najwyższa koncentracja na rynku, dlatego jeśli potrzebujesz skutecznego preparatu, to jest to doskonały wybór. TREC TRIBULON BLACK ułatwia budowę masy mięśniowej, przyspiesza regenerację po treningu, wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Regularna suplementacja wpływa również na lepsze życie seksualne, większe zadowolenie.

TRIBULON BLACK
to profesjonalna formuła wspomagająca substancję męską zawierająca ultra-skoncentrowany ekstrakt z  Buzdyganka Ziemnego, standaryzowany na rekordową – 95% zawartość bioaktywnych saponin. TRIBULON BLACK dostarcza naturalnych steroidów roślinnych wspomagających produkcję i sekrecję endogennego substancji męskiej – wpływającą na procesy syntezy białek w organizmie i regulującego popęd płciowy. Składniki te wykazują korzystny wpływ na budowę masy mięśniowej, tempo spalania tkanki tłuszczowej oraz efektywność regeneracji potreningowej u sportowców i osób aktywnych fizycznie.


Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jednym budowanie masy przychodzi łatwo, a inni walczą o każdy kilogram mięśni? Dostępność składników budulcowych i mocny trening są bardzo ważne, ale naczelną władzę nad wzrostem mięśni sprawują substancję organiczne. Spośród wszystkich substancji o znaczeniu regulatorowym to właśnie one posiadają największy wpływ na intensywność procesów wzrostowych. Najważniejszym z nich jest substancja męska, który odpowiada nie tylko za podstawowe męskie cechy płciowe. W  reakcji na jego działanie syntezowane są nowe, niezbędne w trakcie regeneracji i rozbudowy mięśni proteiny. Substancja męska przenosi więc swoisty sygnał metaboliczny w głąb komórek – rozkaz, którego wykonanie umożliwia ciągłą adaptację wysiłkową i regenerację po ciężkich treningach. TRIBULON BLACK to najwyżej jakości preparat naturalnie wspomagający produkcję substancji męskiej. Charakteryzuje się rekordowo wysoką zawartością niezwykle aktywnych, naturalnych steroidów roślinnych. Pochodzą one z zioła -  Buzdyganek Ziemny, które od wieków cenione jest za swoje działanie afrodyzjakalne i tonizujące. TRIBULON BLACK to ultra-skoncentrowana formuła, bazująca na skoncentrowanym ekstrakcie z Buzdyganka

JAK DZIAŁA SUBSTANCJA MĘSKA?


Aby dobrze zrozumieć specyfikę wpływu substancji męskich na organizm musimy najpierw poznać w jaki sposób jest on produkowany. Znajdujące się w jądrach komórki śródmiąższowe (Leydiga) pobudzane przez substancję luteinizującą (LH) wytwarzają codziennie około 6–7 mg tego silnie androgennego składnika. Podobnie jak większość substancji , substancja męskiej transportowany jest  we krwi w postaci nieaktywnej – jako kompleks z białkiem transportowym SHGB. Około 7% substancji męskiej (T) może ulegać redukcji do 5-α-dihydrotestosteronu (DHT), który działa od niego prawie 5 razy silniej. Niewielka część tej męskiej substancji (około 0,3%) przekształcana jest przez enzym – aromatazę do estradiolu. Niestety nie jest to korzystne dla rozwoju muskularnej sylwetki. W przeciwieństwie do odpowiedzialnych za męski wygląd: sybtsnacja męska i DHT (regulujących maskulinizację), estradiol wywołuje efekt przeciwny – pobudza rozwój cech żeńskich (feminizację). To właśnie dlatego niektórzy z nas mają większą tendencje do wiązania wody pod skórą oraz rozwoju tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach sutków, bioder, ud i pośladków. W przeciwieństwie do czynnika wzrostu, receptory specyficzne dla substancji męskiej nie znajdują się na powierzchni, ale we wnętrzu komórki – w jej jądrze i cytoplazmie. Po związaniu z receptorem jądrowym dochodzi do aktywacji sekwencji DNA i startu procesu transkrypcji – który zapoczątkowuje biosyntezę protein. Substancja męska wywołuje zatem w mięśniach bezpośredni efekt syntezy białek, prowadząc do przyrostu czystej tkanki mięśniowej.

OD CZEGO ZALEŻY POZIOM SUBSTANCJI MĘSKIEJ  W ORGANIZMIE?

Istnieje wiele czynników które mogą zaburzać naturalną produkcję i wydzielanie tej cennej substancji. U większości mężczyzn poziom substancji męskiej osiąga swoje maksimum w okolicy 25 roku życia, później jego synteza ulega osłabieniu. Efekt ten może być dodatkowo potęgowany przez stres, alkohol, papierosy, źle zbilansowaną dietę bogatą w nasycone kwasy tłuszczowe i proste cukry, czy też niski poziom aktywności fizycznej. Spadek poziomu substancji męskiej nie tylko odbija się na naszej sprawności seksualnej, ale także zaburza naturalny bilans związków chemicznych. W skutek czego spada tempo metabolizmu i zmieniają się proporcje składu naszego ciała. Coraz trudniej jest nam wtedy utrzymać estetyczną i dobrze umięśnioną sylwetkę. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów na zwiększenie produkcji własnej substancji męskij. Zdrowy tryb życia, odpowiednia ilość snu i wysoki poziom aktywności fizycznej, w połączeniu z racjonalną dietą pomogą nam zoptymalizować gospodarkę  W pożywieniu występuje także wiele cennych składników, które wyizolowane i spożyte w odpowiednio wysokich ilościach, bezpośrednio przekładają się na szybkość syntezy i stopień wydzielania się substancji męskiej.

SUBSTANCJA MĘSKA A DIETA

Sposób odżywiania się ma ogromny wpływ na produkcję endogennej substancji męskiej, na jego wydzielanie oraz okres aktywności w organizmie. Musimy jeść regularnie i w żadnym wypadku nie powinniśmy eliminować tłuszczu z diety, ponieważ bazą do produkcji substancji męskiej są związki tłuszczowe tj. cholesterol. Najlepiej jest więc spożywać nienasycone kwasy tłuszczowe. Bardzo ważny jest także poziom niektórych kluczowych minerałów: cynku, selenu i magnezu. Składniki te są nie tylko niezbędne do samego procesu produkcji substancji męskiej w jądrach, ale także ograniczają jego biologiczną dezaktywację. Od wielu lat trwają badania naukowe nad wpływem naturalnych składników roślinnych na poziom substancji męskiej. Analizowano wiele ziół tradycyjnie stosowanych jako afrodyzjaki i środki zwiększające libido. Naukowcy chcieli przekonać się, które konkretnie zawarte w nich związki chemiczne wywierają korzystny wpływ na męską gospodarkę substancji chemicznych. W tym celu izolowano tysiące składników z bardzo wielu gatunków roślin. Okazało się, że nie jeden związek, a cała ich grupa ma szczególnie korzystny wpływ na produkcję substancji męskiej. Mowa tutaj o saponinach steroidowych. Chemiczny szkielet ich cząsteczek jest bardzo podobny do struktury tej substancji męskiej. Dzięki temu organizm może wykorzystywać saponiny steroidowe jako bazę do produkcji własnych substancji steroidowych, w tym również substancji męskiej. Rośliną, która przykuła szczególną uwagę badaczy jest buzdyganek ziemny. Zawarte w nim roślinne analogi steroidowe mogą zwiększać aktywność substancji lutenizującej (LH), który zawiaduje produkcją substancji męskiej w jądrach. Dostarczają one także niezbędnego budulca do syntezy endogennej substancji męskiej, a także stymulują jego sekrecję i pomagają zoptymalizować jego poziom w organizmie. Substancje zaware w buzdyganku ziemnym wpływają co prawda na równowagę substancji chemicznych ludzkiego ustroju, ale działają jedynie w zakresie optimum poziomu substancji męskiej nakreślonego przez wartość fizjologiczną. Dzięki nim możemy maksymalnie wykorzystać nasz naturalny potencjał syntezy, bez sięgania po nielegalne wspomaganie. TRIBULON BLACK zawiera ekstrakt buzdyganka ziemnego o unikatowo wysokim stopniu koncentracji saponin steroidowych. Preparat standaryzowany jest na 95% zawartość tych aktywnych analogów substancji męskiej. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych produktów na rynku, TRIBULON BLACK zawiera skoncentrowane składniki aktywne, a nie mało wartościowy „susz” roślinny. Zawartość saponin steroidowych w preparacie jest stale monitorowana, po to aby zapewnić maksymalny pro-testosteronowy potencjał już od pierwszej dawki.

KOMU POLECANY JEST PREPARAT?

TRIBULON BLACK polecany jest jako uzupełnienie diety w skoncentrowane saponiny steroidowe. Są one prekursorami służącymi do biosyntezy endogennej substancji męskiej. Preparat optymalizuje przebieg procesów syntezy, pobudzając budowę beztłuszczowej masy ciała u sportowców i przyspieszając spalanie nagromadzonego pod skórą tłuszczu. Sprawdzi się on doskonale również u osób, które ze względu na prowadzony tryb życia lub wiek odczuwają pierwsze objawy niedoborów hormonalnych takie jak obniżenie sprawności seksualnej czy brak witalności.

Skład:
Porcja: 2 kapsułki

Ilość porcji: 30
Opakowanie: 60 kapsułek

Wartość odżywcza:w 100gw 2 kaps.
Wartość energetyczna208kJ / 50kcal4kJ / 1kcal
Białko12,44g0,22g
Węglowodany0g0g
Tłuszcze0g0g

buzdyganek ziemny

86,67g1560mg
w tym 95% saponin

Dawkowanie:
Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki. Preparat popić 300 ml wody. W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed snem.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

TREC TRIBULON BLACK 60 KAP

TREC TRIBULON BLACK 60 KAP

Napisz opinię