Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

SWANSON TOCOTRIENOLS 100MG 60 KAP Zobacz większe

SWANSON TOCOTRIENOLS 100MG 60 KAP

0000004522

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł

129,00 zł za szt.

Więcej informacji

SWANSON - Tocotrienols 100mg - 60caps. (Tokotrienole)

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że witamina E to grupa ośmiu różnych związków. Bardzo często określenie „witamina E” jest stosowane tylko w przypadku α –tokoferolu jednak dobroczynne właściwości posiadają i tokoferole i tokotrienole a szczególnie delta-tokotrienol pochodzenia naturalnego czyli taki jaki znajdziemy w tym produkcie. Badania wskazują na delta-tokotrienol jako najsilniejszy przeciwutleniacz z „rodziny” witaminy E (mogą być nawet o 40 do 60 razy bardziej wydajne jako reduktor wolnych rodników).

Krótka charakterystyka:

  • Czysty i naturalny Tokotrienol z tropikalnej rośliny Annatto
  • Przeciwdziała powstawaniu złogów cholesterolu w tętnicach

Suplementy witaminy E zawierające jedynie tokoferole, nie zapewniają maksymalnych korzyści. Pomimo, że tokoferole są bardzo istotne dla zdrowia to brakuje im wielu synergicznych korzyści oferowanych przez swoich kuzynów – tokotrienole. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że witamina E to grupa ośmiu różnych związków.  Komercyjne suplementy skupiają się jedynie na 4 z nich – tokoferolach, pomijając bardzo istotne dla zdrowia tokotrienole. Naukowcy wykazali, że tokotrienole posiadają cenne, terapeutyczne właściwości oraz zdolności zapobiegania powstaniu chorób pojawiających się wraz z wiekiem, których same tokoferole mogą nie zapewnić. Co więcej, tokotrienole wspomagają redukcję istotnych czynników ryzyka niektórych, groźnych i przewlekłych chorób. Dla przykładu, wyniki badań wykazały, że ułatwiają odbudowę naczyń tętniczych po udarze, zmniejszają poziom homocysteiny, poprawiają wrażliwość na insulinę, chronią istotne obwody mózgu, a także zapobiegają utracie masy kostnej. W przeciwieństwie do tokoferoli, posiadają również silne, obniżające poziom lipidów i neuroprotekcyjne właściwości. 

Skład:
Porcja: 1 liquid cap. 
Porcji w opakowaniu: 60 
Opakowanie: 60 liquid caps.

Wartości odżywczew 1 porcji
Tokotrienole [ z DeltaGold® Tokotrienole z Annatto (arnota właściwa) (delta-tokotrienole minimum 85 mg, gamma-tokotrienole mininum 8 mg)]100 mg

Dawkowanie:
Zaleca się stosowanie jednej kapsułki dziennie, podczas posiłku, popijając wodą.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

SWANSON TOCOTRIENOLS 100MG 60 KAP

SWANSON TOCOTRIENOLS 100MG 60 KAP

Napisz opinię