Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

FA VITARADE EL 1KG Zobacz większe

FA VITARADE EL 1KG

0000001375

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

57,00 zł

57,00 zł za szt.

Więcej informacji

FA VITARADE EL 1KG

FA VITARADE EL 1KG- łatwa w przygotowaniu odżywka węglowodanowa plus elektrolity. Węglowodany to główne źródło energii. Jeśli coraz częściej w trakcie treningów odczuwasz zmęczenie, masz problem z ich dokończeniem, to pora pomyśleć o dobrym suplemencie. FA VITARADE EL dostarcza nie tylko łatwo przyswajalne węglowodany, ale również elektrolity. W trakcie wysiłku fizycznego człowiek traci dużo wody, a z nią cenne składniki mineralne. Odwodnienie wpływa na efektywność ćwiczeń. Stawiając na FA VITARADE EL masz pewność, że energii nie zabraknie Ci do końca treningu. Dodatkowo produkt ma bardzo dobry smak i doskonałą rozpuszczalność. Przygotujesz go szybko i po krótkim czasie odczujesz przypływ energii.
Vitarade® EL to napój węglowodanowy stworzony dla sportowców w celu zapewnienia im możliwości najbardziej efektywnego przyswajania łatwo dostępnej energii gromadzonej w postaci glikogenu mięśniowego. Vitarade® EL zawiera opatentowane wielkocząsteczkowe węglowodany, które swoją strukturą przypominają cząsteczkę glikogenu.
Vitarade® EL został również wzbogacony o elektrolity w celu utrzymania właściwego nawodnienia organizmu i uzupełniania strat zachodzących wraz z potem podczas wykonywania wysiłku fizycznego.

Bardzo istotnym czynnikiem warunkującym możliwości wysiłkowe na treningu czy zawodach jest właściwe nawodnienie organizmu. Już 2% strata masy ciała spowodowana odwodnieniem prowadzi do obniżenia wydolności o 5-10%, podczas gdy 4% strata masy ciała obniża wydolność nawet o 20-30% (!!!)6. Dostarczenie odpowiedniej ilości płynów podczas wysiłku zapobiega odwodnieniu organizmu opóźniając moment pojawienia się zmęczenia.

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego dochodzi do zwiększenia ukrwienia mięśni, dzięki czemu zwiększone ilości tlenu i składników energetycznych mogą być dostarczane do pracujących tkanek. Dzieje się to kosztem zmniejszenia ukrwienia przewodu pokarmowego i skutkuje m.in. zmniejszeniem szybkości pasażu treści pokarmowej przez żołądek i jelita, jak również wzrostem wrażliwości układu pokarmowego na zalegający pokarm.
W celu optymalnego przeprowadzenia treningu, czy efektywnego udziału w zawodach sportowych, należy w sposób ciągły dostarczać węglowodany (główne źródło energii), gdyż zasoby glikogenu w mięśniach i wątrobie szybko ulegają uszczupleniu nawet podczas wysiłku fizycznego o umiarkowanej intensywności.
Vitarade® EL błyskawicznie dostarcza źródła łatwo przyswajalnej energii jednocześnie efektywnie nawadniając organizm, przez co minimalizuje ryzyko pojawienia się nagłego zmęczenia organizmu.
  • Vitarade® EL stanowi źródło 4 głównych elektrolitów organizmu (sód, potas, magnez i wapń) odpowiedzialnych m.in. za utrzymanie właściwego bilansu wodnego (nawodnienia) organizmu, przewodnictwo nerwowo-mięśniowe czy kurczliwość komórek mięśniowych. Optymalnie dobrane proporcje umożliwiają uzupełnianie strat zachodzących wraz z potem podczas wysiłku fizycznego. SpożywanieVitarade® EL redukuje do ryzyko powstania skurczy mięśniowych umożliwiając efektywne wykonywanie nawet najbardziej intensywnego i długotrwałego treningu, startu w zawodach, czy rozgrywkach zespołowych.

  • Vitarade® EL to również idealne rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które intensywnie się pocą podczas wysiłku fizycznego w wysokiej temperaturze, czy też szukają napoju posiadającego jednocześnie właściwości energizujące i nawadniające. Zawartość wielkocząsteczkowych węglowodanów, niska osmolalność roztworu oraz optymalne proporcje zawartych elektrolitów powodują, iż Vitarade® EL jednocześnie nawadnia i odżywia organizm.

  • Vitarade® EL to również wyjątkowy smak! Nie powoduje uczucia zbytniej słodkości w ustach, które po spożyciu standardowych napojów węglowodanowych często zniechęca do dalszego nawadniania i dostarczania składników energetycznych. Ponadto, zbyt słodkie napoje często powodują konieczność dodatkowego popicia ich zwykłą wodą. Smaki Vitarade® EL zostały opracowane z myślą o specjalnych warunkach, jakie towarzyszą wykonywaniu nawet najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki zawartości wysokocząsteczkowych węglowodanów i elektrolitów spożycie 
Vitarade® EL:
Źródło łatwo przyswajalnej energii
Efektywne nawodnienie organizmu
Najlepsze źródło równomiernie uwalnianych węglowodanów
Uzupełnia zapasy glikogenu przed i po wysiłku 
Niesamowity smak 
Zalecany sposób użycia: 1 porcja: 2 miarki (50 g) rozpuszczone w wodzie. Stosować Podczas i po treningu
W celu uzupełnienia glikogenu: Rozpuścić 2 miarki (50 g) proszku w 400-500 ml wody. Pić 3 porcje dziennie pomiędzy posiłkami. Należy zacząć uzupełnianie węglowodanów na 3 dni przed zawodami. Zachować swoją regularną dietę. Nie zaleca się przyjmowania zbyt dużej ilości pokarmów.
Podczas treningu siłowego lub długotrwałego wysiłku: Rozpuścić 2 miarki (50 g) proszku w 500-600 ml wody i spożywać w trakcie każdych 45-60 minut wysiłku.
Sporty drużynowe: Rozpuścić 2 miarki (50 g) proszku w 500-600 ml wody. Podczas meczu pić 1 porcję na każde 45 minut meczu.
Podczas codziennych aktywności, jako napój węglowodanowy: Rozpuścić 2 miarki (50 g) proszku w 500-600 ml wody i spożywać w trakcie każdych 45-60 minut wysiłku.
Regeneracja po wysiłku: Rozpuścić 2 miarki (50 g) proszku w 400-500 ml wody lub mleka i spożywać bezpośrednio po zakończonym wysiłku fizycznym oraz kolejne porcje co 30-60 minut.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

FA VITARADE EL 1KG

FA VITARADE EL 1KG

Napisz opinię