search

FA VITARADE CLl stick 50g

3,84 zł

(3,84 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Vitarade fueled by Vitargo - jest oparty na unikatowym opatentowanym węglowodanie Vitargo, który został stworzony specjalnie po to, by sprostać wymogom i potrzebom najlepszych sportowców. Ten unikatowy suplement jest najefektywniejszy w celu ładowania węglowodanów przed zawodami, jak również jako napój w trakcie treningu i zawodów oraz przywracający poziom energii po wysiłku. Dowiodły tego badania kliniczne przeprowadzone w Instytucie Karolinska w Sztokholmie.  
 

 • VITARGO - OPANTENTOWANA FORMUŁA ZAWIERAJĄCA NAJLEPSZE WĘGLOWODANY
 • DOSTARCZA SUKCESYWNIE DUŻE ILOŚCI ENERGII
 • PYSZNY SMAK!
   

Maksymalna wytrzymałość dzięki ładowaniu węglowodanami.

Jest powszechnie wiadomo, że niedobory glikogenu wpływają negatywnie na poziom wytrzymałości. W takim przypadku sportowiec po prostu nie jest w stanie utrzymać tempa i intensywności przez całą sesję treningową. Podstawowa, dobrze zbilansowana dieta nie jest wystarczająca dla osiągania wyników. Tym, którzy często trenują i startują w zawodach, ciężko zaspokoić ogromne potrzeby energetyczne wyłącznie z pożywienia. Właśnie w tym momencie

Vitarade przynosi następujące korzyści:

 • Możesz trenować intensywniej
 • Zmniejsza się ryzyko skurczów mięśni
 • Zmniejsza się ryzyko przetrenowania
 • Zmniejsza się ryzyko infekcji

   

Fitness Authority Vitarade wchodzi do gry.

Vitarade dostarcza ciału węglowodanów w najlepszy możliwy sposób. Jeśli sportowiec waży 70 - 75kg, dietetycy zalecają mu spożywanie 600g węglowodanów dziennie, przez trzy dni przed zawodami. Wymaga to zjedzenia około 5kg ziemniaków, lub 2,5kg gotowanego makaronu dziennie. Czy ktoś jest w stanie podołać takim zaleceniom?

Z Vitarade możesz jeść normalne dawki pokarmu i jednocześnie ładować węglowodany do najwyższego możliwego poziomu!

Optymalny trening podczas ładowania

Zapewnienie odpowiedniego bilansu energetycznego jest niezwykle ważne, zarówno dla najlepszego sportowca, jak i dla zwykłego entuzjasty sportu. Ciało, któremu nie dostarcza się odpowiednich ilości energii, jest wyjątkowo podatne na infekcje i przetrenowanie. Dlatego bardzo ważne jest, by uzupełnić zapas węglowodanów w mięśniach i wątrobie w ciągu godziny po intensywnym wysiłku.

Vitarade jest luksusowym suplementem w tej sytuacji, gdyż umożliwia najszybsze spośród obecnie istniejących suplementów, uzupełnienie zapasów glikogenu. Węglowodany z Vitarade jak dowiedziono w badaniach klinicznych w Instytucie Karolinska w Sztokholmie, podnoszą poziom glikogenu po wysiłku o 70% szybciej niż inne suplementy i napoje węglowodanowe.

Utrzymuj tempo przez cały czas.

Vitarade jest tym, co niezbędne dla twojego organizmu. Podczas godzinnego wysiłku twoje ciało potrzebuje 1 gram węglowodanów na kilogram masy ciała, by utrzymać poziom cukru we krwi (jeśli jego poziom spadnie, koncentracja i wytrzymałość będą obniżone). Picie napoju z węglowodanami jest najlepszym wyjściem w tej sytuacji. Oznacza to, że jeśli ważysz 50kg, powinieneś wypić 50g Vitarade na każdą godzinę treningu.

Vitarade - szybko przenika z żołądka do jelit, dzięki czemu nie odczuwasz dyskomfortu w trakcie ćwiczeń.


 

Skład 100 g produktu 50 g produktu (1 saszetka)
Węglowodany 92 g 46 g
Zawartość skrobi 90 g 45 g
Cukry proste 0 g 0 g
Białko <0,5 g <0,5 g
Tłuszcz 0g 0 g
Energia kJ/kcal 1550kJ/370kcal 775kJ/185kcal


Zalecane Dzienne Dawkowanie

 • Zalecane dzienne dawkowanie: Jedna porcja (1 sasz - 50 gram)  1 do 3 razy dziennie.
   
 • Kiedy stosować: przed treningiem, w trakcie treningu, po treningu,
   
 • Rozpuść 50 gram (1 saszetka) Vitarade w 250 ml wody,
   
 • UWAGA - Produkt zawiera ASPARTAM, który jest źródłem fenyloalaniny!
0000001277
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)