search

VITARGO PURE 2KG

121,50 zł

(121,50 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Węglowodan Vitargo® bez żadnych dodatków, smaku, ani aromatu. Stworzony został na życzenie tych, którzy chcieli mieszać Vitargo ze swoimi ulubionymi napojami, mającymi już swój smak, lub dla tych sportowców, którzy potrzebują sporządzać mocniejsze, bardziej skoncentrowane odzywki węglowodanowe Vitargo, wtedy smak mógłby być zbyt intensywny.

 

Zawiera specjalnie udoskonalony węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania. Ten unikalny węglowodan powoduje że Vitargo® uzupełnia niedobory glikogenu w organizmie. Uzupełnia, ale nie zastępuje w pełni normalnych posiłków.

 

Vitargo® daje najlepsze efekty w uzupełnianiu węglowodanów w organizmie jako napój sportowy przed i podczas treningów/zawodów, a także co jest bardzo ważne uzupełnia bilans energetyczny po treningu/zawodach.

 

Badania kliniczne Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie potwierdzają powyższą teorię.

 

Poprzez uzupełnianie węglowodanów uzyskujemy maksymalną wytrzymałość organizmu.

 

Powszechnie wiadomo że nie uzupełnione zapasy glikogenu w organizmie powodują obniżenie wytrzymałości fizycznej.

To znaczy zawodnik nie wytrzymuje tempa w ciągu trwania treningu/zawodów. Dobrze zaplanowany i ułożony jadłospis jest podstawą aby sportowiec mógł osiągać

zadowalające wyniki. Jednak sportowcy trenujący bardzo intensywnie, często uczestniczący w zawodach mają duże kłopoty w uzupełnianiu zapasów węglowodanów tylko poprzez posiłki. Vitargo® daje możliwość uzupełniania węglowodanów w bardzo skuteczny i wygodny sposób.

 

Według dietetyków sportowiec ważący 70-75 kg potrzebuje 600g rozpuszczalnych węglowodanów dziennie na trzy dni przed zawodami. Aby uzyskać taką ilość węglowodanów zawodnik potrzebowałby zjeść ok. 5 kg ziemniaków lub 2,5 kg makaronu w ciągu dnia.

 

Z Vitargo®  możliwe jest zachowanie normalnej diety przy jednoczesnym, maksymalnym uzupełnianiu węglowodanów !

 

Gwarantowany, skuteczny i optymalnie wykorzystany trening dzięki uzupełnianiu węglowodanów.

Bardzo ważne zarówno dla wyczynowców i amatorów jest zachowanie balansu energetycznego. Organizm któremu nie dostarczymy odpowiedniej ilości energii jest narażony na infekcje, mogą pojawić się symptomy przetrenowania. Aby temu zaradzić bardzo ważne jest aby w ciągu 1 / 2 - 1 godziny po treningu/zawodach uzupełnić organizm w odpowiednią ilość węglowodanów (glikogen w wątrobie i mięśniach).

 

Vitargo® jest jedyną gwarancją że w sposób bardzo szybki i nie powodując zaburzeń uzupełni węglowodany z wodą. Węglowodan zawarty w Vitargo® (według badań Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie) 70% szybciej niż inne napoje sportowe uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach i w wątrobie po treningu/zawodach.

 

Utrzymanie tempa podczas trwania zawodów.

Vitargo® jest napojem sportowym dla zawodników stawiających sobie duże wymagania. Podczas wysiłku organizm potrzebuje 1-1,5g węglowodanów/kilogram ciała przez godzinę, aby utrzymać właściwy poziom cukru we krwi (obniżenie poziomu cukru we krwi powoduje utratę tempa i zdolności koncentracji). Podczas trwania zawodów najlepsze rezultaty uzyskuje się pijąc Vitargo®, zawodnik ważący 70-75 kg powinien wypijać 1 torebkę (75g) Vitargo® na godzinę.

 

Vitargo® posiada tę zaletę że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń żołądkowych podczas wysiłku sportowego.

 

Smak: neutralny

 

Opakowanie: 2 kg

 

Wartość odżywcza w 100g w 75g
Wartość energetyczna kJ/kcal 1550/370 1150/280
Węglowodany 92g 69g
w tym skrobia 90g 68g
w tym cukry proste <0,5g <0,5g
Białka <0,5g <0,5g
Tłuszcze <0,5g <0,5g

 

Skład: skrobia (Vitargo®)

 

Uwaga

Produkt zawiera fenyloalaninę i nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię. Nie poddawać gotowaniu.

VITARGO
0000001213
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)