search

VITARGO CL 2KG

118,84 zł

(118,84 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Unikalny napój węglowodanowy dla sportowców, dający wyraźnie odczuwalne efekty.

 

Vitargo® CARBOLOADER zawiera specjalnie udoskonalony węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania. Ten unikalny węglowodan powoduje że Vitargo® CARBOLOADER uzupełnia niedobory glikogenu w organizmie. Uzupełnia, ale nie zastępuje w pełni normalnych posiłków.

 

Vitargo® CARBOLOADER daje najlepsze efekty w uzupełnianiu węglowodanów w organizmie jako napój sportowy przed i podczas treningów/zawodów, a także co jest bardzo ważne uzupełnia bilans energetyczny po treningu/zawodach.

 

Badania kliniczne Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie potwierdzają powyższą teorię.

 

Poprzez uzupełnianie węglowodanów uzyskujemy maksymalną wytrzymałość organizmu.

 

Powszechnie wiadomo że nie uzupełnione zapasy glikogenu w organizmie powodują obniżenie wytrzymałości fizycznej.

To znaczy zawodnik nie wytrzymuje tempa w ciągu trwania treningu/zawodów. Dobrze zaplanowany i ułożony jadłospis jest podstawą aby sportowiec mógł osiągać zadowalające wyniki. Jednak sportowcy trenujący bardzo intensywnie, często uczestniczący w zawodach mają duże kłopoty w uzupełnianiu zapasów węglowodanów tylko poprzez posiłki. Vitargo® CARBOLOADER daje możliwość uzupełniania węglowodanów w bardzo skuteczny i wygodny sposób.

 

Według dietetyków sportowiec ważący 70-75 kg potrzebuje 600g rozpuszczalnych węglowodanów dziennie na trzy dni przed zawodami.

 

Z Vitargo® CARBOLOADER możliwe jest zachowanie normalnej diety przy jednoczesnym, maksymalnym uzupełnianiu węglowodanów !

 

Gwarantowany, skuteczny i optymalnie wykorzystany trening dzięki uzupełnianiu węglowodanów.

Bardzo ważne zarówno dla wyczynowców i amatorów jest zachowanie balansu energetycznego. Organizm któremu nie dostarczymy odpowiedniej ilości energii jest narażony na infekcje, mogą pojawić się symptomy przetrenowania. Aby temu zaradzić bardzo ważne jest aby w ciągu 1 / 2 - 1 godziny po treningu/zawodach uzupełnić organizm w odpowiednią ilość węglowodanów (glikogen w wątrobie i mięśniach).

 

Vitargo® CARBOLOADER jest jedyną gwarancją że w sposób bardzo szybki i nie powodując zaburzeń uzupełni węglowodany z wodą. Węglowodan zawarty w Vitargo® (według badań Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie) 70% szybciej niż inne napoje sportowe uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach i w wątrobie po treningu/zawodach.

 

Utrzymanie tempa podczas trwania zawodów.

Vitargo® CARBOLOADER jest napojem sportowym dla zawodników stawiających sobie duże wymagania. Podczas wysiłku organizm potrzebuje 1-1,5g węglowodanów/kilogram ciała przez godzinę, aby utrzymać właściwy poziom cukru we krwi (obniżenie poziomu cukru we krwi powoduje utratę tempa i zdolności koncentracji). Podczas trwania zawodów najlepsze rezultaty uzyskuje się pijąc Vitargo® CARBOLOADER, zawodnik ważący 70-75 kg powinien wypijać 1 porcję (75g) Vitargo® na godzinę.

 

Vitargo® CARBOLOADER posiada tę zaletę że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń żołądkowych podczas wysiłku sportowego.

 

 

Smak: pomarańczowy.

 

Opakowanie: 2000 g

 

Tabela - przewodnik "Jak i kiedy używać VITARGO®"

PRODUKTY Przed wysiłkiem Podczas wysiłku Po wysiłku
gromadzenie glikogenu napój sportowy odzyskiwanie glikogenu
Vitargo®+ELECTROLYTE
Vitargo®CARBOLOADER
Vitargo® GAINERS GOLD

 

 

 

Wartość odżywcza w 100 g

w 75 g

Wartośc energetyczna 1550 kJ / 370 kcal 1150 kJ / 280 kcal
Węglowodany 92 g 69 g
w tym skrobia 90 g 68 g
w tym cukry proste < 0,5 g < 0,5 g
Tłuszcze < 0,5 g < 0,5 g
Białko < 0,5 g < 0,5 g

 

Skład:

skrobia, syrop cytrynowy, naturalne aromaty, środki słodzące (aspartam, acesulfan-K).

 

Uwaga

Produkt zawiera fenyloalaninę i nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię. Nie poddawać gotowaniu.

VITARGO
0000001212
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)