search

ACTIVLAB CARBOMAX ENERGY POWER DYNAMIC 1kg

16,50 zł

(16,50 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dzięki ActivLab CarboMax Energy Power nigdy nie zabraknie Ci mocy. Odpowiednia porcja węglowodanów to silny zastrzyk energii na cały dzień. 

To sprawdzony kompleks węglowodanowy, dzięki któremu:

  • zapewniasz systematyczne dostarczanie energii podczas wysiłku
  • zadbasz o prawidłową podaż witamin i minerałów
  • zwiększysz wytrzymałość organizmu podczas treningu
  • zapewnisz szybszą regenerację
  • usprawnisz proces resyntezy glikogenu w mięśniach

ActivLab CarboMax Energy Power stanowi źródło węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym. Dzięki szybko wchłanianej glukozieorganizm natychmiast zyskujesz siłę, a maltodekstryny zapewniają przypływ energii w kolejnych etapach intensywnego wysiłku. Efekt?  Twój organizm otrzymuje odpowiednią dawkę energii przez cały trening oraz długo po jego zakończeniu. 

Preparat został wzbogacony kompleksem witamin i minerałów, które są niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu. Odpowiednia podaż wapnia, magnezu, sodu i potasu pozwala na uzupełnienie traconych podczas wysiłku minerałów odpowiedzialnych za prawidłową pracę mięśni.

Już nie musisz obawiać się nagłego spadku wytrzymałości i energii w trakcie treningu. Dzięki ActivLab CarboMax Energy Power zapomnisz o uczuciu zmęczenia i wyczerpania, a przekonasz się, że Twój organizm jest zdolny do ogromnego wysiłku. Przyspieszysz też regenerację, by nie musieć robić długich przerw między kolejnymi treningami. Dlatego zamów preparat już teraz.

CO WCHODZI W SKŁAD ODŻYWKI ACTIVLAB CARBOMAX ENERGY POWER?

Wartości odżywcze w 1 porcji - 30 g

  • Wartość energetyczna jednej porcji: 476 kJ /112 kcal
  • Białko  - 0,0 g
  • Tłuszcz - 0,0 g
  • Węglowodany - 28g

JAK STOSOWAĆ ODŻYWKĘ CARBOMAX ENERGY POWER?

CarboMax Energy Power spożywa się w formie napoju. Ilość przygotowanego napoju uzależniona jest od indywidualnego zapotrzebowania organizmu sportowca. Zaleca się stosować od 300 ml do 1000 ml gotowego napoju. 1 łyżka stołowa zawiera 10 g preparatu  CarboMax Energy Power.

Jako napój hipertoniczny
 –stosowany najczęściej po wysiłku w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. Spożywany miedzy posiłkami w dni treningowe i beztreningowe u osób o wzmożonej przemianie materii wspomaga rozwój masy mięśniowej. W celu przygotowania roztworu hipertonicznego należy rozpuścić 30 g preparatu na 200 ml schłodzonej wody (np.: 60 g na 400 ml wody).

Jako napój izotoniczny – przeznaczony do błyskawicznego uzupełniania strat energetycznych i wodno-elektrolitowych powstałych podczas wysiłku. Najlepiej stosować go przed, w trakcie i po zakończeniu treningu. W celu przygotowania roztworu izotonicznego należy rozpuścić 20 g preparatu na 200 ml schłodzonej wody (np. 60 g na 600 ml wody).

ACTIVLAB
0000000817
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)