search

Kenay D-RYBOZA BIOENERGY RIBOSE 150G W PROSZKU

77,88 zł

(77,88 zł szt.)

Brutto

D-ryboza Bioenergy RIBOSE™ to sproszkowana D-ryboza cukier prosty lub węglowodan, który wytwarzają nasze ciała.Ciało zachowuje rybozę do wytwarzania cząsteczek energii, dla serca, mięśni, mózgu i każdej innej tkanki w organizmie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

SUPLEMENT DIETY
Kenay D-Ryboza Bioenergy RIBOSE w proszku
(150 g)
czysta lidera w produkcji Bioenergy Ribose®
D-ryboza Bioenergy RIBOSE™ to sproszkowana D-ryboza cukier prosty lub węglowodan, który wytwarzają nasze ciała.Ciało zachowuje rybozę do wytwarzania cząsteczek energii, dla serca, mięśni, mózgu i każdej innej tkanki w organizmie.

D-ryboza - jeden z niezbędnych elementów budulcowych do tworzenia ATP „uniwersalnej” cząsteczki energii w organizmie.. Poza pełnieniem tej bardzo ważnej funkcji, ryboza jest punktem wyjściowym do wytwarzania ATP. Pomimo, że komórki nie mogą wciągnąć nukleotydów z powrotem, by odtworzyć ATP, mogą zrobić to niemal od zera przy użyciu rybozy.

D- ryboza jest istotną częścią składową ATP, które pełni rolę głównego nośnika energii chemicznej w organizmie człowieka, używanej w metabolizmie komórki. Kiedy występują spadki dostępności tlenu, lub niedobory na szlaku generowania energii, zapotrzebowanie na ATP staje się większe, niż jego dostępny poziom. Takie sytuacje mogą być wywoływane zarówno stanami patologicznymi, jak i zbyt intensywnymi treningami, bądź niewydolną pracą systemów regeneracyjnych organizmu.

Bioenergy RIBOSE™ jest własnością Bioenergy Life Science, Inc.

Skład w porcji dziennej (5 g)

D-ryboza / Bioenergy RIBOSETM           5 g
Składniki:d-ryboza

Sposób użycia: 1 miarka jeden raz dziennie, z posiłkiem. Alternatywne stosowanie - 1 miarka przed lub po treningu. D-ryboza ma naturalnie łagodnie słodki smak, może być mieszana z wodą lub innym napojem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Opakowanie: 150 gramk

Producent : Bioenergy Ribose®

Data ważności: 05/2023

Producent: Bioenergy Life Science, Inc. USA

KENAY
5900672153712
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)