• Obecnie brak na stanie
search

QNT NO+ ELITE SHOT BOX

83,00 zł

(83,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

QNT - NO + ELITE SHOT - 60ml

QNT NO + ELITE to przedtreningowy stak kreatynowy, który zdobył uznanie milionów osób na całym świecie. Jego rewolucyjny skład opiera się na najefektywniejszych substancjach, które możemy wykorzystać przed wysiłkiem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, produkt jest dostępny w trzech formach: kapsułkach, proszku oraz shotach.

Użyte w preparacie prekursory tlenku azotu, poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych, usprawniają dostarczanie ciężko pracującym mięśniom tlenu i substancji odżywczych. dzięki temu uwielbiane przez nas uczucie — „rozrywające” skórę napompowanie mięśni krwią staje się także Waszym udziałem. Dzięki temu zjawisku, podnosimy większe ciężary, wysiłek jest dużo bardziej intensywny – do granic możliwości naszych włókien mięśniowych.

Pod wpływem takich bodźców uwalniane są przez organizm olbrzymie dawki hormonów anabolicznych w tym HGH (Human Growth Hormone) aby sprostać procesom naprawczym naderwanych i zniszczonych włókien. QNT NO + ELITE maksymalizuje nadbudowę ich struktury i sprawia, że stają się one coraz silniejsze, cały czas rozwijająć się – z treningu na trening.

Kompleks składników o działaniu energetyzującym i pobudzającym sprawia, że nawet mając słabszy dzień nie musimy „odpuszczać” ćwiczeń. Już 30 minut po zażyciu QNT NO + ELITE SHOT dostajesz zastrzyk energii, pozwalający na przeprowadzenie skuteczniejszego treningu.

Prowadzisz aktywny tryb życia? Praca lub nauka sprawiają, że nie masz ochoty na ćwiczenia? Naukowcy z QNT TEAM wzięli to pod uwagę... Zmęczenie nie będzie już nigdy więcej powodem „odpuszczenia” treningu!

Denerwowało Cię, że konkurencyjne produkty z każdym kolejnym treningiem działały coraz słabiej? Zapomnij o tym! Każda dawka QNT NO + ELITE SHOT działa tak samo potężnie. Gdy klienci powierzają nam wspomaganie efektów ich ćwiczeń — nie ma miejsca na kompromisy, niezależnie od charakteru wysiłku. Dostępny w pysznym smaku cytrynowym, zaawansowany technologicznie aktywator tlenku azotu QNT NO + ELITE pomoże Ci przebić się przez sesję treningową i stać się pełniejszym, twardszym i silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Przeciwskazania: nadciśnienie tętnicze, nadwrażliwość na którąkolwiek z substancji składowych,

Skład:
Porcja: 60 ml
Porcji w opakowaniu: 1
Opakowanie: 60 ml

Wartość odżywcza w 100 ml w 1 porcji
Wartość energetyczna 0kcal / 0kJ 0kcal / 0kJ
Białko 0g 0g
Węglowodany 0g 0g
Tłuszcze 0g 0g
L-Arginina 6667mg 4000mg
Beta-Alanina 4000mg 2400mg
Tauryna 2729mg 1637mg
Glukuronolakton 833mg 500mg
Kofeina 133mg 80mg
Żeń-szeń syberyjski 120mg 72mg
Ekstrakt Ginkgo biloba 85mg 51mg
Witamina B3 80mg 48mg
N-acetylo L-Tyrozyna 21mg 13mg
L-Fenyloalanina 17mg 10mg
Witamina B6 7mg 4,2mg
Witamina B11 667ug 400ug
Witamina B12 13ug 7,5ug

Dawkowanie:
Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Przyjmij shot 30 min przed wysiłkiem.

QNT
0000001697
Nowy
chat Komentarze (0)