search

MEX FLEX NITRO PRO 120 TAB

65,84 zł

(65,84 zł szt.)

Brutto

Azotan kreatyny, ekstrakt z buraka, azotan argininy - mają za zadanie spotęgowania pompy mięśniowej, jakiej nie doświadczyłeś jeszcze nigdy wcześniej! Twoje mięśnie będą dosłownie krzyczeć z bólu! Takiego napięcia mięśni, jeszcze nie doznałeś! Specjalna m

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Chcesz zmienić swoje dotychczasowe życie? Zmienić wygląd, a także nabrać kulturystycznych kształtów? Zapoznaj się z produktem, który oferuje sam Flex Wheeler!

Nitro Pro to obecnie jeden z najlepszych boosterów azotowych na rynku, którego podstawowym zadaniem jest maksymalne napompowanie komórek mięśniowych czyniąc je twardszymi niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko to za sprawą zwiększenia średnicy naczyń krwionośnych, które zostają wzbogacone o olbrzymią ilość makroskładników, jak i aminokwasów dzięki którym dochodzi do ich rozbudowy. Podstawowe składniki wchodzące w skład Nitro Pro

W skład Nitro Pro wchodzą:

Czysta forma L-Argininy, AAKG (Alfa ketoglutaran argininy) - odpowiedzialna jest za podniesienie poziomu argininy we krwi,

Chlorowodorek argininy - nadaje lepszą stabilność argininie, a także zapewnia sprawniejsze wchłanianie z przewodu pokarmowego. To doskonały aktywator anabolicznych HGH, IGF-1 oraz insuliny.

Mieszanka NITRO EXTEND, a w niej:

Azotan kreatyny, ekstrakt z buraka, azotan argininy - mają za zadanie spotęgowania pompy mięśniowej, jakiej nie doświadczyłeś jeszcze nigdy wcześniej! Twoje mięśnie będą dosłownie krzyczeć z bólu! Takiego napięcia mięśni, jeszcze nie doznałeś! Specjalna mieszanka stymuluje szybkie uwalnianie NO i zapewnia przedłużone działanie, dając długofalowy efekt.

Nitro PRO powinien znaleźć zastosowanie u każdego, kto ma na celu podnieść swoją wydolność, a także przyspiezyć regenerację po niezwykle wzmożonych treningach siłowych.

Skład:

Wielkość porcji: 3 tabl.

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Wartość odżywcza: w porcji (3 tabl.)
NITRO PRO 4,5g
Mieszanka zastrzeżona:
Kompleks L-Argininy (L-Arginina, Kwas Alfa-Ketoglutarowy L-Argininy, Chlorowodorek L-Argininy)
Nitro Extend Matrix
Ekstrakt z korzenia buraka (12% azotanów), azotan kreatyny, azotan argininy

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie trzech tabletek na pusty żołądek od 1 do 3 razy dziennie. Regularne stosowanie wysokich dawek argininy daje efekt kumulacyjny.

FLEX WHEELER
0000001583
1 Przedmiot
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: