search

LEVRONE LEVRO PUMP 360 G

59,00 zł

(59,00 zł szt.)

Brutto

SMAKI: KIWI, RED GRAPEFRUIT

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

LEVRO PUMP 360 GRAM

Pump to zaawansowana formuła przedtreningowa maksymalizująca efekt pompy mięśniowej. Uzupełnia dietę w wiele substancji aktywnych m.in. alfaketoglutaran argininy, jabłczan cytruliny, beta-alaninę, taurynę. Produkt polecany jest osobom dorosłym, aktywnym fizycznie, w okresach najbardziej wyczerpujących, przedłużających się treningów wytrzymałościowych i siłowych.

Alfa-ketoglutaran argininy (AKG) to związek powstający przez sprzężenie L-argininy z alfa-ketoglutaranem – pośrednim metabolitem cyklu Krebsa – szlaku metabolicznego prowadzącego do wytworzenia substratu energetycznego dla pracujących mięśni – cząsteczki ATP. L-arginina to endogenny aminokwas, naturalnie wytwarzany przez organizm człowieka. L-arginina w organizmie bierze udział w wielu procesach metabolicznych, wykorzystywana jest m. in. w syntezie kreatyny oraz tlenku azotu (NO). Tlenek azotu powoduje zwiększenie światła naczyń krwionośnych poprzez rozluźnienie ich mięśni gładkich oraz zmniejszenie „lepkości” ścian naczyń, tym samym zwiększając dopływ tlenu i substancji odżywczych do pracujących mięśni.

Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny (β-alanylo-L-histydyny), naturalnie występującego w mięśniach szkieletowych, a w szczególności w szybko-kurczliwych włóknach mięśniowych typu II. W naturalnych warunkach w organizmie karnozyna buforuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach w trakcie wysiłku opóźniając zmęczenie mięśni i umożliwiając wydłużenie sesji treningowej.

Skład w jednej porcji (12g):

  • Beta-alanina (CarnoSyn®) 4000 mg
  • Tauryna 1000 mg
  • Jabłczan cytruliny 1500 mg
  • Arginina AKG 3000 mg
  • Tyrozyna 1000 mg
  • Kofeina 200 mg

Dawkowanie  Levro Pump:

  • 1 porcję zmieszaj z 250 ml zimnej wody, wypij 20-30 min. przed treningiem. W zależności od wagi, stosować od 1 do 3 porcji przed treningiem.
WALDEN FARMS
5902610930478
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)