search

TREC BEAST SHOT 80 ML TROPIC

5,00 zł

(5,00 zł szt.)

Brutto

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KOMPOZYCJA PRZEDTRENINGOWA WYGODNA FORMA SHOTA PRZEDTRENINGOWEGOSUPLEMENT REKOMENDOWANY PRZEZ NAJWYBITNIEJSZYCH SPORTOWCÓW W KRAJUZAWIERA AŻ 6 SUBSTANCJI AKTYWNYCH POBUDZA DO DZIAŁANIADOSKONALE DOTLENIA MIĘŚNIE I PODNOSI WYTRZ

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

6PAK BESTIA Shot 80ml Tropical - jest to najwyższej jakości suplement przedtreningowy opracowany z myślą o sportowcach wszystkich dziedzin sportowych, wyciągając z ich treningu jak najwięcej. Produkt ten bazuje na aż 6 substancjach aktywnych pozwalając poprawić nasze wyniki pod każdym kontem. Bestia to produkt który po prostu trzeba spróbować, został opracowany przez jednego z najwybitniejszych kulturystów oraz zawodnika strongman w Polsce. Dzięki temu wygodnemu szotowi przede wszystkim poczujesz mocne pobudzenie do działania, doskonale dotlenisz mięśnie dzięki czemu będziesz mógł trenować dłużej oraz ciężej, a także zwiększysz moc dzięki czemu pobijesz swe rekordy w mgnieniu oka.

 

Główne składniki aktywne zawarte w preparacie:

 

Tauryna - Bierze udział w transporcie kreatyny do mięśni, działa antykataboliczne, wspomaga regenerację po długich i wyczerpujących treningach oraz redukuje objawy zmęczenia fizycznego. Jest ona aminokwasem pełniącym w organizmie człowieka funkcję neuroprzekaźnika, a także dbającym o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Gliceryna - Jest to substancja w głównej mierze stosowana w sporcie w celu zatrzymaniu wody w mięśniach dzięki czemu stają się one bardziej nabrzmiałe oraz odżywione. Pozwala nam to na dłuższy i dużo efektywniejszy wysiłek. Ponadto dzięki odpowiedniemu nawodnieniu w mięśniach i stawach zabezpieczamy nasze ciało przed urazami.

L-arginina - skutecznie poprawia ukrwienie mięśni - efekt pompy mięśniowej. Dzięki lepszemu ukrwieniu zwiększa się transport substancji odżywczych do komórek mięśniowych. Ponadto ukrwienie te wpływa na zwiększenie transportu składników budujących komórki mięśniowe.  Jest to aminokwas enzogenny biorący udział w syntezie biologicznych związków takich jak: tlenek azotu, agmatyna oraz kreatyna.

L- teanina -  Wpływ L-teaniny polega na jej działaniu uspokajającym, rozluźniającym oraz poprawiającym zdolności koncentracji. Preparat wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących umysłowo narażonych na duży stres oraz osób podejmujących intensywna naukę.

Kofeina - Pobudza ośrodkowy układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego. Wykazuje również doskonałe działanie termogenne – przekształca kalorie w ciepło podnosząc znacznie tempo przemiany materii.

Glukuronolakton - Jest to metabolit glukozy wykazujący duży potencjał termogeninczny oraz detoksykacyjny. Substancja ta w dużej mierze podnosi osiągi treningowe usprawniając nasz układ ruchowy oraz usuwając toksyny z naszego organizmu

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KOMPOZYCJA PRZEDTRENINGOWA
WYGODNA FORMA SHOTA PRZEDTRENINGOWEGO
SUPLEMENT REKOMENDOWANY PRZEZ NAJWYBITNIEJSZYCH SPORTOWCÓW W KRAJU
ZAWIERA AŻ 6 SUBSTANCJI AKTYWNYCH
POBUDZA DO DZIAŁANIA
DOSKONALE DOTLENIA MIĘŚNIE I PODNOSI WYTRZYMAŁOŚĆ
PODNOSI OSIĄGI SIŁOWE
 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA
Zawartość 1 butelki (80 ml) wypić przed wysiłkiem fizycznym.

INFORMACJA ŻYWIENIOWA
Składniki aktywne l
Tauryna 2000mg
Gliceryna 2000mg
L-arginina 1000mg
L-teanina 300mg
Kofeina 200mg
Glukuronolakton 150mg
Witamina B6 1.4mg
Uwagi:
Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Nie stosować u kobiet w ciąży, chyba że w opisie produktu zalecane jest inaczej.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

 

TREC
0000008557
12 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)