• Obecnie brak na stanie
search

REAL PHARM AAKG 300G

78,90 zł

(78,90 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

AAKG Real Pharm 300g to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, gwarantująca odpowiednie osiągi. Produkt jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając efektywny przepływ krwi do mięśni, który powoduje ich właściwe ukrwienie (tworząc uczucie tzw. pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, przez co zaleca się stosowanie preparatu przed wysiłkiem.


Dodatkowo jednak stosowanie produktu po wysiłku wspomaga transport składników odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.


Alfa Ketoglutaren L-Argniny (AAKG) jest składnikiem pokarmowym mającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu i agmatyna znajdują coraz większe uznanie w oczach zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. Dodatkowo może działać energetycznie i poprawiać sprawność seksualną.

Największe jego efekty są zauważalne po strawieniu, ponieważ wtedy jest najbardziej stabilny. Działa w taki sposób, że prowadzi do uwalniania w organizmie ludzkim tlenku azotu. Ten z kolei odpowiedzialny jest za zwiększenie ilości dostarczanych pierwiastków niezbędnych organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Zaopatruje go w składniki energetyczne, jak np. glukoza, budulcowe (aminokwasy oraz tlen płynący razem z krwią do komórek mięśniowych). Takie działanie tlenku azotu zwiększa wydolność pracujących mięśni.

W czasie treningu pozwala to na znaczny przyrost siły oraz wytrzymałości.
 


Smaki: grapefruit, pomarańczowy, wiśniowy, ananasowy, cytrynowy


Dawkowanie:

Porcję produktu 3g wymieszać z 200 ml wody lub soku spożywać 1 raz dziennie. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji  produktu do spożycia dziennie. UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.


Składniki:

Alfa Ketoglutaran L-argininy (AAKG), aromaty, sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy  – E104. (E122, E110, E124, E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).
Zawiera substancje słodzące.

Składniki aktywne 1 porcja(3g) %ZDS
alfa ketoglutaran L-argininy 2,86 g **
REAL PHARM
0000003386
Nowy
chat Komentarze (0)