search

OPTIMUM CREATINE 634G

69,00 zł

(69,00 zł szt.)

Brutto

OPTIMUM CREATINE 634G to suplement diety zawierający monohydrat kreatyny w proszku. On Creatine to czysta kreatyna w formie Creapure opatentowana niemiecka forma o znakimitej wchłąnialności.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OPTIMUM NUTRITION - Creatine - 634g

Creatine Powder to suplement stworzony z najczystszej formy kreatyny Creapure. Udowodniono że jest to forma pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń oraz produktów ubocznych, to w 99.9% czysta kreatyna jednowodna.

Creatine Powder to suplement stworzony z najczystszej formy kreatyny Creapure. Udowodniono że jest to forma pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń oraz produktów ubocznych, to w 99.9% czysta kreatyna jednowodna. Zmikronizowana forma kreatyny oznacza że została ona wyprodukowana w mikrocząsteczkach dla lepszej rozpuszczalności.

ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

Składniki

Porcja: 3,6 g

Porcji w opakowaniu: 176

Opakowanie: 634 g

  • Składniki aktywne: w 3,6 g
  • Monohydrat kreatyny: 3400 mg
  • w tym kreatyna: 3000 mg

**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Sposób użycia

Zaleca się wymieszanie jednej porcji kreatyny z wodą lub ulubionym sokiem. Stosować dwie porcje dziennie. Po 6 tygodniach należy zastosować 4-tygodniową przerwę.

Masa netto: 634g

OPTIMUM
5060245605403
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)