search

MUSCLE CLINIc ISO TrainUp CLF 750G czekolada

125,00 zł

(125,00 zł szt.)

Brutto

Izolat białka serwatkowego cechuje się wysokim poziomem wykorzystania w organizmie bowiem to właśnie określa wartość biologiczna BV (Biological Value). Izolatowi przypisywana jest wartość aż 159 BV, dzięki czemu jest wysoce biodostępna, czyli dobrze przys

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Muscle Clinic IsoTrainUp CFL 750g czekolada

Wysokiej jakości izolat białka serwatkowe

Wysoka zawartość białka

Wartość BV wynosząca aż 159

Szybka kinetyka wchłaniania

Pełnowartościowe źródło protein

Wspiera regenerację

Wspomaga budowanie mięśni

Uzupełnia białko w diecie

Muscle Clinic IsoTrainUp to wysokiej jakości odżywka białkowa, dokładniej izolat (WPI) białka serwatkowego, cechuje się wysoką wartością biologiczną i wysoką zawartością białka.

Wartość BV wynosząca aż 159

Izolat białka serwatkowego cechuje się wysokim poziomem wykorzystania w organizmie bowiem to właśnie określa wartość biologiczna BV (Biological Value). Izolatowi przypisywana jest wartość aż 159 BV, dzięki czemu jest wysoce biodostępna, czyli dobrze przyswajalna i wykorzystywana w organizmie.

 

Szybka kinetyka wchłaniania

Dużą zaletą tego produktu jest szybka wchłanialność, wobec tego doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy potrzebujemy jak najszybciej dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość białka, czyli np. po treningu, w celu odbudowy uszkodzonych mięśni i tkanek.

 

Wspomaga budowanie mięśni

Białko serwatkowe jest pełnowartościowym źródłem protein cechującym się wysoką jakością. Zawiera ono wszystkie aminokwasy egzogenne, których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować. Aminokwasy egzogenne są niezbędnymi elementami w procesie syntezy białek mięśniowych. Brak lub niewystarczająca ilość, któregoś z aminokwasów EAA (essential amino acids) osłabi proces budowania mięśni.

 

Wspiera regenerację

Podczas treningu w zależności od charakteru wysiłku fizycznego nasze mięśnie są w różnym stopniu uszkadzane. Najbardziej mikrourazy mięśni będą tworzyć się przy treningu siłowym. Aby zbudować mięśnie najpierw muszą one się zregenerować po wysiłku, do tego niezbędne jest m.in. białko.

Uzupełnia białko w diecie

Produkt może stanowić świetne uzupełnienie protein w diecie. Po pierwsze jest łatwe i szybkie w przygotowaniu, a po drugie bardzo smaczne. Niekiedy ciężko nam dostarczyć odpowiednio dużą ilość protein w ciągu dnia zwłaszcza podczas redukcji tkanki tłuszczowej czy budowania masy mięśniowej.

Muscle Clinic IsoTrainUp to wysokiej jakości izolat białka serwatkowego, który wspomoże odpowiednią regenerację i budowę masy mięśniowej.

Wartość odżywcza w porcji (30 g)
Wartość energetyczna 118,8 kcal
Tłuszcze 0,42 g
-w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,01 g
Węglowodany
- w tym cukry
1,13 g
<0,01 g
Białko 27,6 g
Sól <0,01 g

Składniki  : Izolat białka serwatki (może zawierać śladowe ilości mleka (laktozy)), naturalny aromat smakowy, substancja słodząca: sukraloza.

Dawkowanie

30g (2 miarki) proszku wymieszaj w 300ml odtłuszczonego mleka (1,5%) lub w wodzie, używając miksera lub shakera.

4260349713115
3 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: