• Nowy
search

6PAK MILKY SHAKE WHEY 700G CHOCOLATE

53,90 zł

(53,90 zł szt.)

Brutto

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 • STACK KREATYNOWY OPARTY O WYSOKIEJ JAKOŚCI MONOHYDRAT KREATYNY, JABŁCZAN KREATYNY ORAZ CHLOROWODOREK KREATYNY
 • POMIMO SILNYCH WŁAŚCIWOŚCI ANABOLICZNYCH JEST TO W 100% LEGALNY PREPARAT
 • WPŁYWA NA SZYBSZE PRZYROSTY BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ SIŁY
 • ZAWIERA DODATEK TAURYNY
 • ASPARTAM FREE - NIE ZAWIERA ASPARTAMU!

Marka 6PAK Nutrition przebojem wchodzi na rynek odżywek i suplementów diety, oferując produkty wysokiej jakości i o przemyślanych składach w niezwykle dobrej cenie. Każdy sportowiec ceni inne aspekty stosowanych przez siebie suplementów, jednak w każdym przypadku znajdziecie coś dla siebie! 

PRODUKT STOSOWANY I POLECANY PRZEZ ZAWODNIKÓW 6PAK, W TYM PRZEZ MŁODĄ GWIAZDĘ ŚWIATA KULTURYSTYKI - PIOTRA BORECKIEGO! 

6PAK Nutriton CREA Pak jest produktem wysokiej jakości skierowanym do osób planujących przeprowadzenie lub będących właśnie na cyklu kreatynowym. Formuła została oparta w głównej mierze na monohydracie kreatyny, następnie na jabłczanie oraz chlorowodorku kreatyny – takie połączenie gwarantuje maksymalną skuteczność i największą siłę anaboliczną. Kreatyna jest substancją znaną i stosowaną w sporcie już od przeszło 20 lat – z powodzeniem zwiększającą osiągane przez sportowców wyniki (zarówno w kwestii przyrostów masy mięśniowej jak i siły fizycznej). Jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji, której właściwości zostały już wielokrotnie udowodnione! Pomimo swojej siły anabolicznej nie powoduje żadnych skutków ubocznych (nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm) i jest w 100% legalnym suplementem!

Kreatyna HCl to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki tym właściwościom w normalnych warunkach w organizmie jest lepiej przyswajalna w porównaniu do monohydratu kreatyny1, w związku z czym większa jej ilość jest magazynowana w mięśniach.

Jabłczan kreatyny jest to połączenie kreatyny i kwasu jabłkowego w stosunki 3 cząsteczki kreatyna na 1 cząsteczkę kwasu. Jest to forma kreatyny, która jest stabilniejsza od tradycyjnego monohydratu, gdyż nie ulega rozkładowi w żołądku i nie rozpada się do kreatyniny.

Jabłczan kratyny charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością w wodzie niż monohydrat, a także większą stabilnością chemiczną. Sam jabłczan (pod postacią zjonizowanego kwasu jabłkowego), bierze udział w przemianach energetycznych, które zachodzą w ustroju, dzięki czemu uzupełnia działanie samej kreatyny. 

Jabłczan kreatyny bardzo często uważany jest za swojego rodzaju "ulepszenie kreatyny" i jest on bardzo często wybierany przez sportowców wielu dyscyplin sportowych (nie tylko osób, których celem jest masa mięśniowa i treningi na siłowni)

W swoim składzie jabłczan posiada takie elementy jak pirogroniany, monohydraty czy cytryniany i to właśnie one są odpowiedzialne za szybszą rozpuszczalność niż w popularnym monohydracie. Jest to bardzo  istotne w budowaniu masy, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego wszystko to, co wcześniej było w stanie rozpuszczonym. Dlatego rozpuszczalność jest ważna przy wyborze kreatyny. OLBRZYMIA SIŁA ANABOLICZNA GWARANTUJĄCA MAKSYMALNE PRZYŚPIESZENIE PRZYROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ SIŁY!

Tauryna znajdująca się w składzie także nie jest przypadkowym dodatkiem – dzięki działaniu na te same receptory co insulina wpływa ona na poprawę transportu substancji odżywczych (w tym aminokwasów oraz kreatyny). Jest ona częstym dodatkiem w suplementacji okołotreningowej wielu cenionych sportowców.

6PAK Nutriton CREA Pak jest produktem o relatywnie prostym składzie, jednak dzięki przemyślanym dawkom oraz wyselekcjonowanym substancjom aktywnym wykazuje dużą siłę działania, która stawia go na czele tego typu preparatów. Wystarczy, że spojrzysz w tabelę składu by przekonać się, że nie jest ona wynikiem przypadkowego doboru składników! 

6PAK NUTRITUON CREA PAK – SPRÓBUJ I DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Dostępne smaki:

 • Arbuz-czerwone jabłko

Tabela składu:

Tabela składu

Dawkowanie:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcja przed treniem
 • Dzień Nietreningowy:
  Brak potrzeby stosowan

5902811802307
16 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)