Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN 1000G Zobacz większe

AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN 1000G

0000003957

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł

129,00 zł za szt.

Więcej informacji

 AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN 1000G

AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN 1000G- źródłem odżywki jest świeże mięso wołowe, starannie oczyszczone i poddane procesowi hydrolizy. Możesz zjeść stek wołowy, ale AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN to bardziej skoncentrowane aminokwasy. Łatwo przyswajalne białko, które stanowi 78%, to gwarant uzyskania trwałych efektów, w postaci czystej masy mięśniowej. Dobrze wpływa na kościec, co w przypadku większości sportów ma olbrzymie znaczenie. Sięgając po ten produkt, zyskujemy siłę, wytrzymałość, szybkość. Białko uzupełniono unikalnymi kompleksami, które pozytywnie wpływają na kondycję fizyczną. AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN perfekcyjnie się rozpuszcza i bardzo dobrze smakuje. Nie zawiera aspartamu, a Stevie i sukraloze.

Amix ™ HydroBeef ™ Peptide Protein jest kluczowym produktem nowej Amix ™ wysokiej klasy serii, linia produktów z najlepszych składników tylko, przeznaczonych dla sportowców i kulturystów, chcących maksymalnie szybkie i gwarantowane wyniki bez kompromisów. Ten wybitny produkt, gwarantuje uzupełnienie białka wołowiny najwyższej jakośći i czystośći o wysokiej wartości biologicznej, dzięki rewolucyjnym procesie hydrolizy, oczyszczania i ekstrakcji.


Amix ™ HydroBeef ™ Peptide Protein świetnie się rozpuszcza, ma znakomity smak białko zwierzęce wyprodukowane ze świeżego mięsa wołowego surowca wzbogacony o unikalnych peptydów PepForm ™ Triple-matryca i Sporogenes Lactobacillus LactoSpore®.

Amix ™ HydroBeef ™ Peptide Protein oferuje doskonały profil odżywcze i zawiera więcej niż 78% czystego białka, co przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej i przyczynia się do utrzymania zdrowych kości.

korzyści:
- Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej
- Białko przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej
- Słodzone ekstraktem Stevia i sukraloza
- 300% więcej aminokwasów niż stek za uncję
- Z oryginału HydroBeef ™ produkowane w Szwecji przez Prollant Health Inc.
- BEZ ASPARTAMU
- świetnie rozpuszczalny
Zalecane dawkowanie: Wymieszać 40 g (2 miarki) białka HydroBeef ™ z 300 ml wody lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Za pomocą blendera lub cznych shaker Amix ™. Mają 1-3 porcji dziennie, w zależności NA dziennego zapotrzebowania białka.
 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN 1000G

AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN 1000G

Napisz opinię