• Obecnie brak na stanie
search

AMIX HYDRO BEEF HIGH CLASS PROTEIN 1000G

129,00 zł

(129,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Amix ™ HydroBeef ™ Peptide Protein jest kluczowym produktem nowej Amix ™ wysokiej klasy serii, linia produktów z najlepszych składników tylko, przeznaczonych dla sportowców i kulturystów, chcących maksymalnie szybkie i gwarantowane wyniki bez kompromisów. Ten wybitny produkt, gwarantuje uzupełnienie białka wołowiny najwyższej jakośći i czystośći o wysokiej wartości biologicznej, dzięki rewolucyjnym procesie hydrolizy, oczyszczania i ekstrakcji.

Amix ™ HydroBeef ™ Peptide Protein świetnie się rozpuszcza, ma znakomity smak białko zwierzęce wyprodukowane ze świeżego mięsa wołowego surowca wzbogacony o unikalnych peptydów PepForm ™ Triple-matryca i Sporogenes Lactobacillus LactoSpore®.

Amix ™ HydroBeef ™ Peptide Protein oferuje doskonały profil odżywcze i zawiera więcej niż 78% czystego białka, co przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej i przyczynia się do utrzymania zdrowych kości.

korzyści:
- Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej
- Białko przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej
- Słodzone ekstraktem Stevia i sukraloza
- 300% więcej aminokwasów niż stek za uncję
- Z oryginału HydroBeef ™ produkowane w Szwecji przez Prollant Health Inc.
- BEZ ASPARTAMU
- świetnie rozpuszczalny

Zalecane dawkowanie: Wymieszać 40 g (2 miarki) białka HydroBeef ™ z 300 ml wody lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Za pomocą blendera lub cznych shaker Amix ™. Mają 1-3 porcji dziennie, w zależności NA dziennego zapotrzebowania białka.

 

AMIX
0000003957
Nowy
chat Komentarze (0)