search

USN TRUSTVE VEGAN RTD 25 310ml CHOCOLATE

7,00 zł

(7,00 zł szt.)

Brutto

Przygotowany specjalnie z myślą o wegetarianach oraz weganach proteinowy napój! Każda porcja to aż 15 gramów czystego białka roślinnego.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

USN TRUSTVE VEGAN RTD 25 310ml CHOCOLATE

*WYSOKIEJ JAKOŚCI SHOT PROTEINOWY STWORZONY Z MYŚLĄ O WEGANACH I WEGETARIANACH
*ZAWIERA AŻ 15 GRAMÓW CZYSTYCH PROTEIN O ZNAKOMITYM PROFILU AMINOKWASOWYM
*NIE POSIADA W SKŁADZIE MLEKA ORAZ LAKTOZY (CUKRU MLECZNEGO)
*WYRÓŻNIA SIĘ NISKĄ KALORYCZNOŚCIĄ, SPRAWDZI SIĘ NAWET PODCZAS DIETY KETOGENICZNEJ
*FORMUŁA WOLNA JEST OD SOI, GLUTENU, ASPARTAMU ORAZ GMO
*CHARAKTERYZUJE SIĘ DOSYĆ GĘSTĄ I SYCĄCĄ KONSYSTENCJĄ ORAZ DOPRACOWANYM SMAKIEM
*JEST GOTOWY DO SPOŻYCIA, WYSTARCZY WSTRZĄSNĄĆ PRZED OTWARCIEM


OPIS USN TRUST VEGAN PROTEIN RTD - 310ML
Przygotowany specjalnie z myślą o wegetarianach oraz weganach proteinowy napój! Każda porcja to aż 15 gramów czystego białka roślinnego. Doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów, może pełnić w skrajnym wypadku rolę posiłku potreningowego. Wpływa pozytywnie na osiągi organizmu, w tym na szybkość jego regeneracji oraz na przyrosty tkanki mięśniowej. Nawet nie musisz się martwić o przygotowanie - wystarczy wstrząsnąć butelką przed jej otwarciem. Smacznego!

USN Trust Vegan Protein RTD – najwyższej jakości szejk proteinowy, którym wystarczy wstrząsnąć, by cieszyć się jego walorami. Formuła preparatu bazuje wyłącznie na białku grochu, nie ma w niej soi ani też glutenu. Umożliwia prowadzenie zbilansowanej diety i sprawnie uzupełnia niedobory budulca w diecie. Stanowi odpowiedź na potrzeby wegan oraz wegetarian, których przekonania nie pozwalają sięgnąć po klasyczne odżywki. Oferowany preparat wyróżnia się dobrym profilem aminokwasowym, co z pewnością odbije się pozytywnie na jakości oraz sprawności regeneracji Twojej muskulatury. Jeżeli poszukujesz tego typu produktu - nie mogłeś lepiej trafić. Jego dużą zaletą jest także konsystencją, która jest znacznie gęstsza niż w przypadku klasycznej odżywki - jest od niej znacznie bardziej sycąca.

USN Trust Vegan Protein RTD – forma napoju zapewnia także znaczną higienę suplementacji, bowiem butelki są jednorazowe, co prawda posiadają gwintowane zamknięcie, jednak nie powinny być wykorzystywane ponownie. Każda porcja to starannie zbilansowana porcja białka, ale także węglowodanów i tłuszczów. Sprawdzi się zatem jako awaryjny posiłek.

Zalecane spożycie / sposób przygotowania:

Wstrząsnąć przed użyciem. Najlepiej smakuje schłodzony. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 12 godzin.

 

USN
6009544927730
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)