Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

UNS l-Arginine 200g pure czysta arginina w proszku Zobacz większe

UNS l-Arginine 200g pure czysta arginina w proszku

5902497564605

Nowy

UNS L-Arginine 200g pure to czysta Arginina w proszku. Arginina jest prekursorem tlenku azotu we krwi dzięku czemu tlen i inne składniki są lepiej dostarczane do naszego organizmu.

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

35,00 zł

35,00 zł za szt.

Więcej informacji

Poznaj suplement diety L-arginine od firmy UNS Supplements, która przygotowała bezsmakowy i łatwo rozpuszczalny proszek z dużą zawartością czystej L-argininy.

Nie ulega wątpliwościom, że arginina jest aminokwasem wykorzystywanym w sporcie z uwagi na wyraźny udział w poprawie przekrwienia mięśni. Jako prekursor tlenku azotu (NO) – substancji sprzyjającej rozkurczowi mięśni gładkich i obniżeniu ciśnienia krwi – wykazuje realne zaangażowanie w spotęgowanie transportu składników odżywczych wraz z tlenem do mięśni, co powoduje wzrost ich przekrwienia. Następstwem tego działania jest uzyskanie przez ćwiczących efektu „pompy mięśniowej”, który wielokrotnie jest kojarzony ze wzrostem siły i poprawą wydajności realizowanego treningu. To z kolei przekłada się na większą efektywność w procesie modelowania muskularnej sylwetki.

Potwierdzeniem istotnego znaczenia L-argininy dla sportowców jest jej bezpośredni udział w procesie syntezy kreatyny. Ta z kolei jest jednym ze składników współtworzących mięśnie i odnawiających zapasy wykorzystanego w trakcie wysiłku ATP – nośnika energetycznego – czego następstwem może być wzrost wydolności fizycznej w przypadku intensywnych ćwiczeń.

L-arginina to także jeden z aminokwasów uczestniczących w procesie cyklu mocznikowego, którego zadaniem jest oczyszczanie organizmu ze zbędnych metabolitów wtórnych. Proces ten pozwala zneutralizować niekorzystny dla człowieka amoniak, co stanowi przykład naturalnej detoksykacji. Powyższe działanie jest wiązane z redukcją utrzymującego się zmęczenia.

Warto też dodać, że L-arginina ma także pozytywne znaczenie dla sprawności seksualnej. Ten aminokwas jest wielokrotnie spotykany w składzie preparatów wspomagających utrzymanie prawidłowego libido.

Produkt firmy UNS Supplements jest rekomendowany jednakowo dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem i profesjonalnych zawodników o długoletnim stażu. Suplement znajdzie zastosowanie w rozmaitych dyscyplinach sportowych, a zwłaszcza sylwetkowych i siłowo-wytrzymałościowych. Jednorazowa porcja to 5 g czystej L-argininy, która ma zadanie przybliżyć Cię do upragnionego celu.

Sięgnij po L-ARGININE i poczuj prawdziwą pompę mięśniową!

Na ile dni wystarczy całe opakowanie?
Produkt zawiera aż 40 sugerowanych porcji, co pozwala na ponad miesiąc efektywnej suplementacji.

Z czym mogę połączyć ten suplement?
L-ARGININE może być dodatkiem do szeregu preparatów m.in. beta-alaniny, cytruliny, kreatyny czy odżywek typu gainer.

Czy arginina może być stosowana przez kobiety?
Nie ma najmniejszych przeciwwskazań, aby ten produkt stanowił uzupełnienie codziennej diety aktywnych fizycznie kobiet.

Informacja żywieniowa
Składniki aktywne
Ilość w zalecanej porcji dziennej (5 g)
L- arginina
5000 mg
Składniki
L- arginina (100%).
Ilość porcji
40

 BADANIA:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28120856
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30558143
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30307304
http://www.phmd.pl/api/files/view/1758.pdf

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

UNS l-Arginine 200g pure czysta arginina w proszku

UNS l-Arginine 200g pure czysta arginina w proszku

UNS L-Arginine 200g pure to czysta Arginina w proszku. Arginina jest prekursorem tlenku azotu we krwi dzięku czemu tlen i inne składniki są lepiej dostarczane do naszego organizmu.

Napisz opinię