Nasze sklepy

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

TREC AAKG MEGA HARDCORE 240C Zobacz większe

TREC AAKG MEGA HARDCORE 240C

5901828345074

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

66,51 zł

66,51 zł za szt.

Więcej informacji

TREC - AAKG Mega Hardcore - unikalne połączenie składników, które daje efekty nie tylko w obszarze sportowym. Arginina zawarta w preparacie to najbardziej bioaktywna forma L-Argininy – Alfa-Ketoglutaranu. Połączona z Jabłczanem L-Cytruliny przynosi korzyści w postaci większej wytrzymałości podczas wysiłku fizycznego, pozytywnie wpływa na pracę układu sercowo- naczyniowego, wspiera pracę wątroby i serca. Siła, wytrzymałość, szybka regeneracja to nie wszystko co daje przyjmowanie TREC - AAKG Mega Hardcore. Efektem przy regularnym stosowaniu jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Suplement ma także wpływ na poprawę sprawności seksualnej u mężczyzn.


AAKG Mega Hardcore
to nie jest zwykły preparat zawierający Argininę. To precyzyjnie dobrana kompozycja alfa ketoglutaran argininy (AAKG) połączona z niezwykle drogim, ale bardzo skutecznym w działaniu jabłczanem cytruliny ( citruline malate). Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu. Prowadzi on do zwiększenia wydolności pracujących mięśni co w czasie treningu co objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu - czego efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększaj również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.

AAKG Mega Hardcore to preparat zawierający precyzyjnie dobraną kompozycję aminokwasu L-arginininy w jej najbardziej bioaktywnej i najlepiej przyswajalnej postaci - Alfa Ketoglutaranu Argininy (AAKG) - połączonej z jabłczanem cytruliny. Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu, który to m.in. zwiększa dostarczanie składników: energetycznych (glukozy), budulcowych (aminokwasów) oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych. Przyczynia się to do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję. Uwaga! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni, czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.

Uwaga!
W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.

SKŁAD SUPLEMENTU:
Jedna porcja (4 kapsułki) zawiera:
AAKG-Hardcore 2700 mg (Arginine AAKG, Jabłczan Cytrulliny)
 
Preparat należy przyjmować na pusty żołądek, 2 razy dziennie po 4 kapsułki popijając obficie wodą ok. 300 ml.

W dni treningowe najlepiej przyjmować:
I porcja 30 minut przed treningiem,
II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe najlepiej przyjmować:
I porcja - 30 minut przed śniadaniem,
II porcja bezpośrednio przed snem.


 


Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

TREC AAKG MEGA HARDCORE 240C

TREC AAKG MEGA HARDCORE 240C

Napisz opinię