Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

OSTROVIT BETA ALANINE 800 mg 300 CAPS ALANINA

5903246226263

Nowy

Beta-Alanina jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do substancji ergogenicznych. To zmodyfikowany laboratoryjnie izomer naturalnego aminokwasu, występującego w przyrodzie, jakim jest alanina. Po spożyciu wykorzystywana jest przy produkcji karno

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,91 zł

29,91 zł za szt.

Więcej informacji

OstroVit Beta-Alanine 800 Limited Edition to znakomity suplement znajdujący zastosowanie podczas ciężkich sesji treningowych. OstroVit Beta-Alanine 800 Limited Edition to preparat stworzony z myślą o sportowcach, chcących jak najlepiej wzmocnić naturalny potencjał swoich możliwości. Limitowana Edycja!
Edycja Limitowana
300 porcji w opakowaniu!!!
3 porcje w ciągu dnia
800 mg w kapsułce
Kapsułki wegańskie HPMC
OstroVit Beta-Alanine 800
Beta-Alanina jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do substancji ergogenicznych. To zmodyfikowany laboratoryjnie izomer naturalnego aminokwasu, występującego w przyrodzie, jakim jest alanina. Po spożyciu wykorzystywana jest przy produkcji karnozyny, która działa jak bufor kwasowy w organizmie. Karnozyna przechowywana w komórkach mięśniowych zostaje uwalniana w odpowiedzi na spadek pH (jonów wodorowych), czyli reguluje ich kwasowość. Większa ilość karnozyny w mięśniach, umożliwia wykonanie dłuższych sesji treningowych.

Właściwości OstroVit Beta-Alanine 800
Suplement będący prekursorem syntezy karnozyny zwiększa wytrzymałość mięśni, oraz pozwala na wykonanie dodatkowych powtórzeń podczas treningów siłowych. Doskonale sprawdza się również dla osób uprawiających sprinty czy wioślarstwo. Beta-Alanina posiada szereg korzystnych właściwości:

Spożycie beta-Alaniny powoduje hipertrofię mięśniową, co jest zaletą przy pracy nad suchą tkanką mięśniową.
Pewne badania wskazują na zwiększenie lipolizy czyli spalania tkanki tłuszczowej u osób suplementujących beta-alaninę
Efekt zwiększenia wytrzymałości mięśniowej oraz zmniejszenie uczucia zmęczenia na treningu.
Pozwalając na dodatkowe powtórzenia w seriach, zwiększa objętość treningową co rzutuje na efektywniejszy wzrost tkanki mięśniowej.
Pozwala na dłuższe i efektywniejsze treningi.

1 porcja: 1 kapsułka. Spożywać 1 porcję 3 razy dziennie z posiłkiem.


Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800 mg może powodować działania niepożądane (mrowienie, drętwienie). Wskazane jest spożywanie jednorazowej porcji 800 mg z zachowaniem przynajmniej 3 godzin przerwy pomiędzy poszczególnymi porcjami jednostkowymi produktu. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej.


UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED, NUMER PARTII: Patrz spód opakowania. Przechowywać w temperaturze 15-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Beta-alanina, otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: erytrozyna, dwutlenek tytanu, indygokarmin).

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

OSTROVIT BETA ALANINE 800 mg 300 CAPS ALANINA

OSTROVIT BETA ALANINE 800 mg 300 CAPS ALANINA

Beta-Alanina jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do substancji ergogenicznych. To zmodyfikowany laboratoryjnie izomer naturalnego aminokwasu, występującego w przyrodzie, jakim jest alanina. Po spożyciu wykorzystywana jest przy produkcji karno

Napisz opinię