Nasze sklepy

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA

Aminokwasy BCAA czyli inaczej rozgałęzione to rozwiązanie dedykowanie nie tylko dla ludzi uprawiających sporty siłowe czy kulturystyczne ale dla wszystkich, którzy żyją aktywnie i chcą dostarczać swojemu organizmowi wysokiej jakości białka. BCAA można brać zarówno, przed i po treningu a także rano po przebudzeniu aby zapobiec procesom katabolicznym, które rozkładają mięśnie. W te sposób chronimy ciężko wypracowaną muskulaturę. Kulturyście cenią sobie te dobre aminokwasy ze względu na ich łatwy sposób podania i potwierdzoną naukowo skuteczność

Tanie i dobre aminokwasy rozgałęzione BCAA? Tylko w TanieSuple.com!

Czym odznaczają się BCAA dostępne w sklepie TanieSuple.com? Są one nie tylko tanie ale sprowadzone zostały bezpośrednio od wiodących producentów, którzy przestrzegają bardzo rygorystycznych przepisów co do ich wytwarzania. Dla odbiorcy oznacza to, że:

  • zostały przebadane i są biologicznie czyste;
  • ich skład pokrywa się w pełni z sugerowanym przez producenta składem;
  • są dopuszczone do sprzedaży na terenie całej Unii Europejskiej.

Chcąc osiągać dobre wyniki nie tylko w kulturystyce ale także w sportach siłowych nie powinniśmy zapominać o regularnej suplementacji odżywkami wysokiej jakości – a do tej kategorii z pewnością możemy zaliczyć nasze BCAA. Aminokwasy te warto łączyć z kreatyną. Odpowiednie zestawienie odżywek takich jak aminokwasy rozgałęzione daje pewność, że maksymalnie wykorzystamy potencjał wzrostu masy mięśniowej a także wytrzymałości. Badania jednoznacznie dowodzą, że odpowiednia suplementacja tymi substancjami daje dobre efekty działające przeciwko rozkładowi mięśni (katabolizmowi).

AMINOKWASY BCAA  - Lista produktówJest 290 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 290 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 290 elementów

Efektywne, przydatne i tanie suplementy. Zobacz zalety korzystania z aminokwasów BCAA

Aminokwasy rozgałęzione, czyli inaczej BCAA, to suplement najczęściej stosowany przez osoby będące w okresie rozrostu masy mięśniowej. Ogromny wpływ na to ma leucyna, która w naturalny sposób stymuluje syntezę białek. Zjawisko te potwierdzone jest przez liczne badania na pokaźnej grupie sportowców przyjmujących różne odżywki zawierające BCAA na kilkanaście minut przed wykonaniem treningu siłowego. Tego typu suplement diety pomaga również zmieszać ból mięśni po wytężonym wysiłku fizycznym. Popularne w środowisku sportowym zakwasy często pojawiają się u osób, które po raz pierwszy realizują daną rozpiskę treningową. DOMS może również dopaść profesjonalistów, jednak zespół ten nie powinien trwać dłużej niż 72 godziny. Liczne eksperymenty pokazują, że stosowanie BCAA zmniejsza ryzyko uszkodzenia mięśni, co bezpośrednio wpływa na złagodzenie zakwasów lub ich całkowitą eliminację. Specjaliści twierdzą, że aminokwasy BCAA warto stosować przed rozpoczęciem wysiłku fizycznego. Suplement ten pozytywnie wpływa także na kondycję mięśnia podczas samego wykonywania ćwiczeń. Ogólne zmęczenie organizmu może powodować drastyczny spadek efektywności treningu. Znaczne obniżenie mocy mięśniowej jest zjawiskiem znanym każdemu sportowcowi. Zwłaszcza kulturyście, piłkarzowi, siatkarzowi lub innemu reprezentantowi dyscyplin charakteryzujących się najwyższą eksploatacją ciała człowieka.

O tym, że aminokwasy rozgałęzione BCAA mogą pochwalić się szeregiem wymiernych korzyści, nie trzeba przekonywać żadnego sportowca. Ci najbardziej świadomi zaczynają dostrzegać ogrom zalet, jakie może przynieść suplement diety renomowanego producenta. Otwartą kwestią od wielu lat pozostaje koszt odżywki. W środowisku m.in. kulturystów przyjęło się błędne przekonanie, że cena za aminokwasy BCAA może znacząco odbić się na kondycji portfela. Tymczasem nasz sklep TanieSuple stale udowadnia, że pierwszorzędnej jakości produkty można nabyć stosunkowo tanio. Zależy nam na sprzedaży wyłącznie sprawdzonego towaru, dlatego możesz być pewny, że każda odżywka została dokładnie przetestowana przez ekspertów, a jej działanie pozytywnie wpływa nie tylko na efekty treningowe, ale przede wszystkim na zdrowie zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Zachęcamy do zapoznania się asortymentem. Złóż swoje zamówienie już dziś!