search

GASPARI AMINO MAX 8000 325T

98,22 zł

(98,22 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Amino Max 8000 jest stworzony aby dostarczać składników, spomagających wzrost wielkości, siły i wytrzymałości mięśni. Aminokwasy zawarte w preparacie są kluczowymi składnikami do budowy mięśni.
Preparat zawiera hydrolizat białek serwatki, wzmocniony potężną dawką leucyny i tauryny.
Cząsteczki zastosowanych białek (di- tripeptydy oraz pojedyncze aminokwasy) bardzo dobrze wchłaniają się do organizmu i są błyskawicznie dostarczane do mięśni.

Zaleca się stosowanie preparatu:

    * w celu uzupełnienia diety w niezbędne aminokwasy  u osób prowadzących szczególnie aktywny tryb życia,  kulturystów, osób zarówno  uprawiających sport rekreacyjnie jak i wyczynow,
    * wspomagająco w budowaniu masy mięśniowej.


Właściwości i działanie substancji aktywnych preparatu:

Amino Max 8000 suplement diety zawiera specjalnie dobraną, potężną mieszankę białek. Uzupełnia dietę w składniki wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej. Obecne w preparacie rozgałęzione aminokwasy (BCAA) ułatwiają  budowę tkanki mięśniowej Obecna  w preparacie duża dawka tauryny ma właściwości przeciwdziałające niekorzystnym procesom utleniania, dodaje energii i zmniejsza zmęczenie. Preparat zawiera specjalnie dobraną kompozycję składników, a formuła preparatu została opracowana z uwzględnieniem danych naukowych.

Wartości odżywcze

Porcja: 4 tabletki

Ilość porcji w opakowaniu: 87,5

Zawartość: 350 tabletki
Składniki     % Zapotrzebowanie dzienne
alanina     1,94 g     -
arginina     1,03 g     -
kwas asparaginowy     3,91 g     -
cysteina     0,65 g     -
kwas glutaminowy     6,54 g     -
glicyna     0,8 g     -
histydyna     0,72 g     -
izoleucyna (BCAA)     2,51 g     -
leucyna (BCAA)     35,07 g     -
lizyna     3,46 g     -
metionina     0,84 g     -
fenyloalanina     1,18 g     -
prolina     2,43 g     -
seryna     1,94 g     -
tauryna     31 g     -
treonina     1,86 g     -
tryptofan     0,53 g     -
tyrozyna     1,33 g     -
walina     1,75 g     -
Inne składniki: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), skrobia (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Sposób użycia:

W dni treningowe oraz przy intensywnym wysiłku fizycznym należy stosować 4 tabletki bezpośrednio przed treningiem i cztery tabletki po treningu. Popić dużą ilością wody. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów najlepiej łączyć stosowanie preparatu z intensywnym treningiem i odpowiednio dobraną dietą. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia (8 tabletek).

Ostrzeżenia:
Produkt przeznaczony jest dla osób zdrowych. Podczas stosowania produktu należy dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu.W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów najlepiej łączyć stosowanie preparatu z intensywnym treningiem i odpowiednio dobraną dietą. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować produktu w połączeniu z alkoholem. Zawiera źródło fenyloalaniny. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt zawiera alergeny: mleko i produkty pochodne.

Przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest wskazany dla osób chorych na fenyloketonurię, Długotrwałe przyjmowanie produktu powinno odbywać się pod kontrolą specjalisty z zakresu medycyny. Osoby stosujące produkty lecznicze powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Produkt nie wykazuje właściwości zapobiegania, terapii lub leczenia chorób człowieka. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Możliwe efekty uboczne: nerwowość, niepokój, przyspieszona akcja serca, problemy z zaśnięciem, bóle głowy, drżenie, problemy z zaśnięciem.

Przechowywanie:
Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze 13-24ºC, w suchym, chłodnym miejscu. Chronić przed światłem.

Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii umieszczone są na spodzie/boku opakowania.
GASPARI
0000000161
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)