search

6PAK BETA-ALANINA 248 PORCJI WYTRZYMAŁOŚĆ SIŁA MOC

27,99 zł

(27,99 zł szt.)

Brutto

Wysokiej jakości beta-alaninaNie zawiera aspartamu oraz dodatku cukruSkład został uzupełniony o witaminę b6Witamina b6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz metabolizmu białka i glikogenu

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

6PAK Nutrition Beta Alanine - 200g
Wysokiej jakości beta-alanina
Nie zawiera aspartamu oraz dodatku cukru
Skład został uzupełniony o witaminę b6
Witamina b6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz metabolizmu białka i glikogenu
Znakomity dodatek do kreatyny
Wydajne opakowanie - aż 248 porcji
Produkt stosowany i polecany przez zawodników 6PAK Nutrition, w tym przez Mistrza Kulturystyki - Piotra Boreckiego!

Wysokiej jakości beta-alanina w formie proszku. Znakomita propozycja od 6PAK Nutrition! Pozwól sobie na dłuższe i intensywniejsze treningi! Produkt przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości 800 mg może powodować mrowienie lub drętwienie.

Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 0.805 g (1 miarka)
Beta-alanina: 800 mg
Witamina B6: 1.4 mg
Zalecane spożycie / sposób przygotowania:
Zmieszać 1 porcję (805 mg) ze 150 ml wody. Spożywać do 3 porcji dziennie, najlepiej przed treningiem. Stosować w dni treningowe.

6PAK Nutrition Beta Alanine to znakomita formuła przedtreningowa na bazie beta-alaniny z dodatkiem witaminy B6. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego podczas ćwiczeń o dużej intensywności.

6PAK Nutrition Beta Alanine jest propozycją dla sportowców uprawiających praktycznie wszystkie dyscypliny sportowe (od typowo siłowych, siłowo- wytrzymałościowych po typowo wytrzymałościowe). Relatywnie prosty skład obejmujący beta-alaninę oraz witaminę B6, stanowi o jej sile działania. Maksymalna koncentracja pozwala na znakomite prowadzenie suplementacji.

6PAK Nutrition Beta Alanine  wspiera prawidłowe przemiany energetyczne dzięki odpowiedniej ilości witaminy B6!

Beta-alanina jest świetną propozycją w trakcie treningu. Wpływa ona na zwiększenie zapasów karnozyny występującej głównie w mięśniach szkieletowych. Karnozyna jest di-peptydem, w którego strukturze znajduje się cząsteczka beta-alaniny oraz histydyny. Warunkuje ona utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej w komórkach mięśniowych. Wszelkie zmiany w pH prowadzą bezpośrednio do zmniejszenia wydajności pracy mięśni. Należy pamiętać, że podczas wzmożonego treningu dochodzi momentami do powstania warunków beztlenowych, co z kolei przekłada się na powstawanie kwasu mlekowego mającego olbrzymi wpływ na kwasowość środowiska tkanki mięśniowej.

Kilka słów o tajemniczej karnozynie:
- jest zbudowana między innymi z beta-alaniny, której regularna suplementacja pozwala na znaczne zwiększenie jej zapasów w tkance mięśniowej. Z fizjologicznego punktu widzenia zadaniem karnozyny jest buforowanie środowiska pracy mięśni by zachować możliwie niezmienną równowagę kwasowo-zasadową.

- prowadzono dotychczas wiele badań naukowych mających na celu weryfikację wpływu beta alaniny na organizm oraz poprawę wyników sportowych osiąganych między innymi przez sprinterów. Oczywiście zastosowano w nich próbę „ślepą” tzw. „placebo”. Uzyskane wyniki w postaci poprawy osiąganych czasów jednoznacznie wskazują na pożądane działanie beta-alaniny. Prowadzone badania trwały nawet do 20 tygodni i nie zanotowano negatywnego wpływu na stan organizmu sportowców. Aktualnie jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji stosowanych w suplementacji sportowej.

Beta-alanina - solo czy jako dodatek do kreatyny?
Beta-alanina z powodzeniem może być stosowana niezależnie od kreatyny, pozwoli to na poprawę wydolności tkanki mięśniowej, w szczególności gdy treningi są intensywne i ciężkie. Jednak bezsprzecznie połączenie z kreatyną stanowi idealny wybór, który pomoże w znacznej poprawie osiągniętych podczas cyklu przyrostów tkanki mięśniowej. Trudno sobie wyobrazić lepsze (bardziej skuteczne) połączenie niż beta-alanina i kreatyna. Należy podkreślić, że beta-alanina nie działa jak kreatyna – ich skuteczność polega na uzupełnianiu swojego działania. Innymi słowy pozwala ona na prowadzenie dłuższych i jeszcze bardziej intensywnych treningów.

Efekt "mrowienia" - z czasem zanika
Większość sportowców stosujących po raz pierwszy beta-alaninę spotyka się z mrowieniem występującym najczęściej na twarzy, plecach i czasem dłoniach. Jest to efekt jej działania, który zanika po „kilku dniach stosowania” - co nie świadczy wcale o tym, że przestała działać. Czas potrzebny na przyzwyczajenie się organizmu jest bardzo indywidualny i dla każdego może być inny (czasem nie ustępuje przez dłuższy czas). Wspomniane „mrowienie” występuje zazwyczaj do 30 minut od spożycia porcji beta-alaniny.

Witamina B6 - niedoceniany dodatek
Witaminy biorą udział w wielu procesach zachodzących w organizmie człowieka. Dodatek witaminy B6 w postaci chlorowodorku pirydoksyny jest bardzo pożądany w przypadku tego typu suplementów. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Oprócz tego witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Jak widzisz jest to bardzo dobrze przemyślany suplement, który pomimo swojej prostoty charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością!

6PAK NUTRITION BETA ALANINE – PROFESJONALNY SUPLEMENT DLA KAŻDEGO!
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

5908217922724
5 Przedmioty
2022-09-02
Nowy produkt
chat Komentarze (0)