search

OSTROVIT suprem AOL PURE 200G AAKG ORNITYNA LIZYNA

29,90 zł

(29,90 zł szt.)

Brutto

OstroVit AOL to suplement diety w proszku, uzupełniający dietę w trzy synergistycznie działające aminokwasy: alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), L-ornitynę oraz L-lizynę. Produkt jest oparty wyłącznie o aktywne substancje, bez niepotrzebnego dodatku arom

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OstroVit
AOL 200 g
OstroVit AOL to suplement diety w proszku, uzupełniający dietę w trzy synergistycznie działające aminokwasy: alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), L-ornitynę oraz L-lizynę. Produkt jest oparty wyłącznie o aktywne substancje, bez niepotrzebnego dodatku aromatów, substancji słodzących, substancji przeciwzbrylających czy konserwujących. Otrzymujesz wyłącznie to, na czym tobie zależy. Mieszanka trzech aminokwasów pomoże Ci zwiększyć anabolizm mięśniowy, naturalnie zwiększy syntezę hormonu wzrostu (GH), który poprawi wydolność oraz siłę na ciężkich treningach.

66 porcji w opakowaniu
Linia SUPREME PURE bez zbędnych dodatków
Trzy synergistycznie współdziałające aminokwasy
AAKG, L-Ornityna, L-Lizyna.
1000 mg każdego ze składników w porcji.
Waga netto produktu: 200 g
Ilość porcji w opakowaniu: 66
Wielkość porcji: 3 g
Składniki aktywne w 1 porcji:
Alfa-ketoglutaran L-argininy, 33.3 g, 1000 mg
L-ornityna, 33.3 g, 1000 mg
L-lizyna, 33.3 g, 1000 mg
Składniki: Alfa-ketoglutaran L-argininy, L-ornityna HCL, L-lizyna HCL.

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

Jak spożywać OstroVit AOL?
Zalecaną porcję 3 g wymieszać w 100-150 ml wody lub soku. Spożywać jedną porcję dziennie. Proszę użyć miarki dołączonej do opakowania (1 ml).

OstroVit Supreme Pure AOL 200 AAKG ORNITYNA LIZYNA Data ważności przynajmniej pół roku od momentu zakupu
OstroVit AOL
AAKG - Alfaketoglutaran L-argininy
Alfaketoglutaran argininy to związek chemiczny kwasu glutarowego oraz argininy. Kwas glutarowy to produkt cyklu kwasu cytrynowego, końcowego etapu metabolizmu wszystkich organizmów oddychających za pomocą tlenu, często nazywany cyklem Krebsa. Arginina jest jednym z aminokwasów, który występuje w naszym organizmie, biorąc czynny udział w najważniejszych procesach życiowych. Połączenie tych dwóch molekuł, tworzy związek o działaniu synergicznym (dwa związki działają razem efektywniej, niż w pojedynkę).

L-Ornityna
Organiczny związek chemiczny (aminokwas niebiałkowy, podgrupa zasadowych) – L- ornityna jest jednym z trzech aminokwasów uczestniczących w cyklu mocznikowym, obok L-argininy i L-cytruliny, co czyni go wyjątkowo istotnym do idealnego funkcjonowania naszego organizmu.

L-Lizyna
L-lizyna to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów egzogennych, czyli niezbędnych. Ich istotą jest to, że do poprawnego funkcjonowania organizmu, musimy dostarczać ich odpowiednią ilość na drodze suplementacji lub z pożywieniem. Nasz organizm nie jest w stanie sam ich syntetyzować. Poza tym to jeden z głównych związków, który buduje wszystkie białka w naszym organizmie. Stąd nazwa grupy, aminokwasów białkowych. L-lizyna odgrywa główną rolę w absorpcji wapnia, budowania tkanek mięśniowych, podczas rekonwalescencji po ciężkich urazach, oraz przy produkcji wielu hormonów czy enzymów.

Wszystkie z trzech aminokwasów to prawdziwa "apteczka pomocy" dla każdego kulturysty oraz ćwiczącego na siłowni. Jednak trzy aminokwasy działając razem, spisują się jeszcze lepiej. To synergiczna "bomba", która pozwoli wydobyć na Twoich treningach niesamowitą moc, energię oraz siłę. Podniesie poziom hormonu wzrostu, zapewni anabolizm oraz sprawi, że nigdy nie poczujesz się lepiej na treningu.

OstroVit Supreme Pure AOL 200 AAKG ORNITYNA LIZYNA
Właściwości OstroVit AOL
Wzmaga anabolizm oraz przyśpiesza regenerację potreningową
Naturalnie zwiększa syntezę hormonu wzrostu
Synergiczne działanie trzech substancji
Może wspomóc zwiększenie siły oraz wytrzymałości
Wspomaga proces lipolizy, czyli spalania tkanki tłuszczowej
Produkt poprawiający jakość snu

OSTROVIT
5903246222661
1 Przedmiot
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: