• Nowy
search

OSTROVIT BETA ALANINE 800 mg 300 CAPS ALANINA

29,90 zł

(29,90 zł szt.)

Brutto

Beta-Alanina jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do substancji ergogenicznych. To zmodyfikowany laboratoryjnie izomer naturalnego aminokwasu, występującego w przyrodzie, jakim jest alanina. Po spożyciu wykorzystywana jest przy produkcji karno

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OstroVit Beta-Alanine 800 Limited Edition to znakomity suplement znajdujący zastosowanie podczas ciężkich sesji treningowych. OstroVit Beta-Alanine 800 Limited Edition to preparat stworzony z myślą o sportowcach, chcących jak najlepiej wzmocnić naturalny potencjał swoich możliwości. Limitowana Edycja!
Edycja Limitowana
300 porcji w opakowaniu!!!
3 porcje w ciągu dnia
800 mg w kapsułce
Kapsułki wegańskie HPMC
OstroVit Beta-Alanine 800
Beta-Alanina jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do substancji ergogenicznych. To zmodyfikowany laboratoryjnie izomer naturalnego aminokwasu, występującego w przyrodzie, jakim jest alanina. Po spożyciu wykorzystywana jest przy produkcji karnozyny, która działa jak bufor kwasowy w organizmie. Karnozyna przechowywana w komórkach mięśniowych zostaje uwalniana w odpowiedzi na spadek pH (jonów wodorowych), czyli reguluje ich kwasowość. Większa ilość karnozyny w mięśniach, umożliwia wykonanie dłuższych sesji treningowych.

Właściwości OstroVit Beta-Alanine 800
Suplement będący prekursorem syntezy karnozyny zwiększa wytrzymałość mięśni, oraz pozwala na wykonanie dodatkowych powtórzeń podczas treningów siłowych. Doskonale sprawdza się również dla osób uprawiających sprinty czy wioślarstwo. Beta-Alanina posiada szereg korzystnych właściwości:

Spożycie beta-Alaniny powoduje hipertrofię mięśniową, co jest zaletą przy pracy nad suchą tkanką mięśniową.
Pewne badania wskazują na zwiększenie lipolizy czyli spalania tkanki tłuszczowej u osób suplementujących beta-alaninę
Efekt zwiększenia wytrzymałości mięśniowej oraz zmniejszenie uczucia zmęczenia na treningu.
Pozwalając na dodatkowe powtórzenia w seriach, zwiększa objętość treningową co rzutuje na efektywniejszy wzrost tkanki mięśniowej.
Pozwala na dłuższe i efektywniejsze treningi.

1 porcja: 1 kapsułka. Spożywać 1 porcję 3 razy dziennie z posiłkiem.


Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800 mg może powodować działania niepożądane (mrowienie, drętwienie). Wskazane jest spożywanie jednorazowej porcji 800 mg z zachowaniem przynajmniej 3 godzin przerwy pomiędzy poszczególnymi porcjami jednostkowymi produktu. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej.


UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED, NUMER PARTII: Patrz spód opakowania. Przechowywać w temperaturze 15-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Beta-alanina, otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: erytrozyna, dwutlenek tytanu, indygokarmin).

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

OSTROVIT
5903246226263
32 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)