• Obecnie brak na stanie
search

MYPROTEIN ESSENTIALS AMINO ACIDS 500G

95,00 zł

(95,00 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

- Zatrzymuje katabolizm powysiłkowy
- Wspomaga odbudowę zasobów energetycznych organizmu
- Przyczynia się do odbudowy zasobów energetycznych
- Rozwój nowej tkanki mięśniowej

Aminokwasy to złożone związki chemiczne, podstawowe jednostki budulcowe białek, które z kolei konieczne są do tworzenia nowej tkanki, oraz naprawy istniejących komórek. Aminokwas egzogenny nie może zostać zsytentyzowany ani wyprodukowany przez organizm, i musi zostać pozyskany z diety. Chociaż większość ludzi otrzymuje wszystkie potrzebne im aminokwasy, to osoby ciężko ćwiczące mogą potrzebować suplementów, by zapewnić odpowiednią ilość spożywanych aminokwasów.

Aminokwasy egzogenne są konieczne, by wytworzyć nową tkankę i pomóc w odbudowie komórek, która ma miejsce, kiedy mięśnie się regenerują. Otrzymanie odpowiedniej ich ilości w diecie pomaga sportowcom poprawić wygląd i szybciej zregenerować się po wysiłku. Główne aminokwasy egzogenne potrzebne organizmowi to L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, L-lizyna, L-fenyloalanina, L-treonina, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan. Występują one w niewielkich ilościach w naturalnych pokarmach.

Obecność różnych aminokwasów w diecie jest konieczna z wielu powodów, jak na przykład naprawa komórek. Są one jednak konieczne również do tego, aby wyciągnąć maksymalną korzyść z naszych pokarmów bogatych w białka. Jeżeli Twoja dieta nie zawiera wystarczającej ilości aminokwasów Twój organizm nie uzyska ze źródeł białek maksymalnej korzyści, a kalorie w białkach będą magazynowane jako tłuszcz.

Dobry suplement będzie zawierał aminokwasy egzogenne w odpowiednim stosunku. To polepszy ich wchłanianie przez organizm i zapewni maksymalną korzyść odżywczą. Zwiększenie ilości aminokwasów egzogennych pozwoli sportowcom trenować z większą intensywnością przez dłuższy czas dzięki szybszej regeneracji, jaką oferuje zbilansowana dieta.

Zalecane dawkowanie

Zaleca się spożywanie 15g podzielone na dwie porcje 7,5 g.

Spożywać jedną porcję 30 minut przed treningiem, a druga porcja bezpośrednio po treningu .
Najlepiej spożywany z preferowanej ilości wody lub soku owocowego.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Wartości odżywcze

Porcja 15g
Ilość porcji w opakowaniu 33
Opakowanie 500g
SKŁADNIKI AKTYWNE Essential Amino Acids
Zawartość jednej porcji zaw:
L-Leucine 5000 mg
L-Isoleucine 890 mg
L-Valine 2200 mg
L-Lysine 2200 mg
L-Phenylalanine 1800 mg
L-Threonine 1500 mg
L-Histidine 710 mg
L-Methionine 500 mg
L-Tryptophan 200 mg

MyPROTEIN
0000002957
Nowy
chat Komentarze (0)