search

UNS BETA ALA 250G

42,55 zł

(42,55 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

- Poprawia wytrzymałość
- Odkwasza środowisko mięśni
- Szybsza regeneracja potreningowa

Beta alanina jest odpowiedzialna za „odkwaszanie” mięśni, co umożliwia dłuższe, cięższe treningi oraz skraca proces regeneracji po treningu. Podwyższa poziom karnozyny, ważnego prekursora tlenku azotu. Przyjmowanie BETA-ALA przed treningiem zmniejszy zmęczenie fizyczne. Produkt ten doskonale nadaje się do stosowania przed treningiem siłowym jak i przed treningiem sportów walki oraz innym wymagającym wysiłkiem.

Uwagi: produkt NIEZALECANY dla dzieci w wieku do lat 18, w czasie ciąży, osób z chorobami nerek lub wątroby, schorzeniami układu krwionośnego lub nadwrażliwością na jeden lub więcej składników. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych zalecane jest zaprzestanie używania preparatu oraz konsultacja lekarska. Miarka do dozowania w środku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zalecane dawkowanie

1 porcję 3g (1/2 miarki) przed treningiem zmieszać z 250ml wody oraz 1 porcję 3g (1/2miarki) bezpośrednio po treningu z napojem zawierającym kreatynę lub węglowodany. Nie przekraczać dawki 2 miarek.

Wartości odżywcze

Porcja 3g
Ilość porcji w opakowaniu 83
Opakowanie 250g
SKŁADNIKI AKTYWNE Beta-Ala
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 0,8 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0,63 g
Tłuszcz 0 g
Beta alanina 2700 mg

UNS
0000001955
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)