• Obecnie brak na stanie
search

UNS AAKG 250G

62,11 zł

(62,11 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

- Zwiększa napływ krwi do mięśni
- Przyspieszający regenerację powysiłkową
- Wzrost masy mięśniowej
- Wytrzymałość i potężna pompa mięśniowa

AAKG jest produktem opartym na najwyższej jakosci Alfa Ketoglutaranie Argininy. AAKG zaawansowaną formą aminokwasu Argininy, ponieważ jest ona związana z alfa ketoglutaranem, będącym kluczowym pośrednikiem w cyklu energii Krebsa a także w metabolizmie aminokwasów.

AAKG wspomaga produkcję hormonu wzrostu i wydzielanie insuliny - najważniejszych hormonów anabolicznych. AAKG działa jako prekursor tlenku azotu, zwiększający przepływ krwi do mięśni, który prowadzi do lepszego dostarczania tlenu i składników odżywczych do pracujących mięśni, usuwając toksyny oraz odnawiając zasoby energii.

Uwagi: produkt NIEZALECANY dla dzieci w wieku do lat 18, w czasie ciąży, osób z chorobami nerek lub wątroby, schorzeniami układu krwionośnego lub nadwrazliwoscią na jeden lub więcej skladników. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych zalecane jest zaprzestanie używania preparatu oraz konsultacja lekarska. Miarka do dozowania w środku. Przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Zalecane dawkowanie

Zmieszać 1 porcję 3g (1/2 miarki) z 200ml wody lub soku.
Dawkowanie: w dni treningowe 2 porcje dziennie (z czego 1 porcja na 30minut przed treningiem), w dni nietreningowe: 2 porcje dziennie.

Wartości odżywcze

Porcja 3g
Ilość porcji w opakowaniu 83
Opakowanie 250g
SKŁADNIKI AKTYWNE AAKG
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna : 0,8 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0,63 g
Tłuszcz 0 g
Alfaketoglutaran L-Argininy(AAKG) 2700 mg

UNS
0000001949
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: